Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Mahogany Hall
Edam
23:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Lux
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
11:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
Doornroosje
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reggehof
Goor
15:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
De Engel
Den Helder
21:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
12:30
P60
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
zaterdag 06 oktober 2018
Pierce Brothers
Metropool, Hengelo
23:00
Jiwa Jiwe: Qoqonu + Chamos + Coco b2b Tsandr
Merleyn, Nijmegen
19:30
Feico Solo: Minimal Piano
Melkweg, Amsterdam
Zico
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Dublin Legends
Markant Uden, Uden
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Mahogany Hall, Edam
23:00
Work Them ft. Victor Metske
Luxor Live, Arnhem
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Lux, Nijmegen
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
18:30
Jo Vally
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
WTF FEST II: ONLY ATTITUDE COUNTS + MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Adam Barnes
Kantine Walhalla, Rotterdam
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mr. Punch
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
21:00
Dr. Love Dance Classic Night
Het Bolwerk, Sneek
23:00
WE THE PEOPLE
Hedon, Zwolle
21:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
21:00
Kraak & Smaak
Groene Engel, Oss
22:00
Autumn Leaves / Jansen
Grenswerk, Venlo
20:30
Hundred Seventy Split
Grenswerk, Venlo
The Animals
Gigant, Apeldoorn
11:30
Ensembledag FagotNetwerk
Gigant, Apeldoorn
19:30
Magna Carta Cartel
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Black Bottle Riot
Estrado, Harderwijk
20:30
Le1f
EKKO, Utrecht
20:30
Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
20:00
20 jaar Loud Noise
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
15:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
20:00
The Gladiators
De Oosterpoort, Groningen
20:00
One After 909
De Meester, Almere
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Powder For Pigeons
De Engel, Den Helder
21:00
Mr. Punch - A Hommage to Marillion "the Fish Era"
De Bosuil, Weert
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Winne
Charlatan, Gent
20:00
Electric Company
Cafe de Pancraat, Heerlen
19:00
Nacht Van Cultuur
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Black Monsoon vinyl release
Burgerweeshuis, Deventer
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
Xavier Omar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pandit Rajan & Pandit Sajan Mishra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
I Against I
Bibelot, Dordrecht
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
Taake
013, Tilburg
zondag 07 oktober 2018
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
The Gladiators
Willemeen, Arnhem
20:00
G. Love
TivoliVredenburg, Utrecht
Stratovarius / Tarja
TivoliVredenburg, Utrecht
José González with The String Theory
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Bouwkunde, Deventer
16:00
Ricky Koole / Ruud Houweling
Theater Aan De Slag, Culemborg
CAIM
Sugar Factory, Amsterdam
Laurel
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Dublin Legends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bintangs / Julian Sas
Patronaat, Haarlem
19:30
Mirusia - An enchanted evening with Mirusia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Cuca Roseta - Luz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
Thuis - Balletschool Chantalle Meewis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Her Majesty
Paradiso, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vinchenzo
Paard, Den Haag
12:30
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
20:00
Bölzer / One Tail, One Head / Orkan / Taake
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Demon's Eye - Tribute to Deep Purple
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Claron McFadden & Millennium Jazz Orchestra - Bernstein Celebration To
Musis, Arnhem
a balladeer
Mezz, Breda