Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
19:45
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Brebl
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:45
Bar Dancing Kerkplein
Breda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Vondelkerk
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Dakota
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rotown
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
woensdag 24 april 2019
20:00
A Night of Queen with Joseph Clark
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Rachael Yamagata + Maximilian Hecker
Rotown, Rotterdam
20:15
Cristina Branco
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Wolfrik
Paard, Den Haag
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Steffen Morrison, Yerry Rellum e.a. - It's a Man's World!
Musis, Arnhem
20:00
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Mezz, Breda
Joyce Manor
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ivan Dorn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Wheatus
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Agent Steel
Dynamo, Eindhoven
20:15
Dalriada / Heidevolk / Týr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Starfish + The Cavalli's
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Blackwave.
De Roma, Antwerpen
Ultimate Eagles
De Pul, Uden
20:00
Glennis Grace
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ruben Hein
De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Russkaja
De Casino, Sint-Niklaas
19:45
Throwing Bricks / Ultha / Vanum
dB's, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Birdpen
Cinetol, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Jasper van 't Hof
Brebl, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Matthew Whitaker Quartet
Bimhuis, Amsterdam
23:45
Birdpen
Bar Dancing Kerkplein, Breda
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
ATLAS Theater, Emmen
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 25 april 2019
20:15
Onwijs Gijs
Zuiderparktheater, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Muriël Bostdorp
Vondelkerk, Amsterdam
21:30
Monsieur Doumani
Vera, Groningen
19:30
Tristan
Trix, Antwerpen
20:30
SIPPRELL
TivoliVredenburg, Utrecht
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Veste, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Romy Monteiro
Theater de Spiegel, Zwolle
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Dakota, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Noord Nederlands Toneel & Asko|Sch?nbergs K(h)AOS - Brave new world 2.
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wille & the Bandits
Spirit of 66, Verviers
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Millennium Jazz Orchestra & Laura Bohn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Rotown, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Baskar VERPLAATST!
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jools Holland & His R&B Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Polynation
Paradiso, Amsterdam