PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -412
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 apr
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Mythe
Goes
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
1
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
1
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
Brebl
Nijmegen
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
23:45
Bar Dancing Kerkplein
Breda
do 25 apr
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
1
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
1
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Nieuwe Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer

woensdag 24 april 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Mythe, Goes
Thomas Acda - Motel De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - De grenzen van Ernst Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Veste, Delft
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Venray, Venray
18:00
Eddie Izzard Koninklijk Circus, Brussel
Foto Emmure
Emmure TivoliVredenburg, Utrecht
1
18:30
Josephine Foster TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Ivan Dorn Melkweg, Amsterdam
19:30
William Tyler Trix, Antwerpen
19:45
Throwing Bricks / Ultha / Vanum dB's, Utrecht
Foto Tedeschi Trucks Band
Tedeschi Trucks Band TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:00
Glennis Grace De Oosterpoort, Groningen
20:00
Janne Schra - Lalala Love Orpheus, Apeldoorn
Foto Wheatus
Wheatus Luxor Live, Arnhem
1
Foto Joyce Manor
Joyce Manor Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Rowwen Heze Grenswerk, Venlo
20:00
Agent Steel Dynamo, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Mezz, Breda
20:00
Cameretten - Finalistentour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Oldseed + Carolyn Mark Wolbodo, Delft
20:00
Rachael Yamagata + Maximilian Hecker Rotown, Rotterdam
20:00
Nachtgeluiden, vuur en verlangen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Starfish + The Cavalli's Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Blackwave. De Roma, Antwerpen
20:00
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Keyon Harrold TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Ultimate Eagles
Ultimate Eagles De Pul, Uden
1
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 ATLAS Theater, Emmen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Scheldetheater, Terneuzen
20:00
A Night of Queen with Joseph Clark Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:15
The Kik Hertaalt! Spant!, Bussum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ruben Hein De Maaspoort, Venlo
20:15
Cristina Branco Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Dalriada / Heidevolk / Týr Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steffen Morrison, Yerry Rellum e.a. - It's a Man's World! Musis, Arnhem
20:30
Birdpen Cinetol, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Foto Jasper van 't Hof
Jasper van 't Hof Brebl, Nijmegen
1
20:30
Matthew Whitaker Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Russkaja De Casino, Sint-Niklaas
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Judith Hill Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Lebbis Meervaart, Amsterdam
21:00
Wolfrik Paard, Den Haag
23:45
Birdpen Bar Dancing Kerkplein, Breda

donderdag 25 april 2019

Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Posthuis Theater, Heerenveen
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Figi Theater, Zeist
Kommil Foo - Oogst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Hof 88, Almelo
Yentl en de Boer - Magie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
1
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Tim Knol - Lost & Found 2
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater Dakota, Den Haag
1
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin Zaantheater, Zaandam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Breek De Nieuwe Kolk, Assen
Tineke Schouten - Highlights Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -412