Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Holland Casino Scheveningen
Scheveningen
Het Klooster
Woerden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
dB's
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:00
Reflektor
Liège
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
De Zwerver
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:45
Brebl
Nijmegen
20:15
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
dinsdag 09 oktober 2018
00:00
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Stevie Appleton
Paradiso, Amsterdam
20:30
Donavon Frankenreiter
Paradiso, Amsterdam
Jordan Mackampa
Paradiso, Amsterdam
Lordi
P60, Amstelveen
GusGus
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Not Scientists (FR) + Captain Disco
LOLA050, Groningen
20:00
Ry Cooder
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Scheveningen, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
20:00
Prince Tribute Band
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
The Gladiators
De Helling, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Crowbar
dB's, Utrecht
20:00
Dermot Kennedy
Botanique, Brussel
20:00
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
The Dublin Legends
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 10 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Wayenberg
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Gino Vannelli
Vorstin, Hilversum
20:00
Ancient Shapes
Vera, Groningen
John Carpenter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Duke Garwood / Mark Lanegan
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
The Dublin Legends
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Negative Gemini
Sugar Factory, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Shania Twain
Sportpaleis, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Gert Vlok Nel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Magic Gang + Blue Marble
Rotown, Rotterdam
20:00
Therapy?
Reflektor, Liège
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Herman van Veen - Vanavond
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Radio Birdman
Patronaat, Haarlem
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayland Baxter
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nederlands Kamerorkest - Tsjaikovski in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
a balladeer
Paard, Den Haag
20:00
Voivod
P60, Amstelveen
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cuca Roseta - Luz
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Ady Suleiman
Merleyn, Nijmegen
20:30
HI-REZ
Melkweg, Amsterdam
Luke Combs
Melkweg, Amsterdam
18:30
Première: HIPHOP NL
Melkweg, Amsterdam
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Viagra Boys
De Zwerver, Oostende
Don McLean
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tangarine
De Meenthe, Steenwijk
The Posies
De Helling, Utrecht
20:00
Dead Meadow + Trans van Santos
dB's, Utrecht
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Vera Bon + band
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
café concert
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Science Café
Burgerweeshuis, Deventer
20:45
The Quartet
Brebl, Nijmegen
20:15
Con Brio
BIRD, Rotterdam
20:00
Graveyard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
G. Love
013, Tilburg
donderdag 11 oktober 2018
Shania Twain
Ziggo Dome, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Posies
Vera, Groningen
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Joia - Zacht
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven