Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
CC De Meet
Sint-Laureins
20:00
BIRD
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:00
LOLA050
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
C.C. Evergem
Evergem
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Botanique
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 02 mei 2019
19:00
WOLKEN
Melkweg, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 mei 2019
20:00
Paper Branches
Hedon, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
AJ Plug / Beaux Gris Gris
Boerderij, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
21:00
Kiss Forever
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:00
7 Miles to Pittsburgh / BloYaTop
Grenswerk, Venlo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Muyayo Rif
De Helling, Utrecht
20:00
Jeangu Macrooy
TivoliVredenburg, Utrecht
Tusky
dB's, Utrecht
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Petra Berger & Amici - Passione Italiana
Markant Uden, Uden
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
20:00
Ruben Hein
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
The Lasses
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Def Americans
CC De Meet, Sint-Laureins
20:00
Adrian Younge & Ali Shaheed Muhammad
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rowwen Heze
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P3, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Gretchen Peters
Merleyn, Nijmegen
20:30
Marquis Hill Blacktet
Lux, Nijmegen
Romy Monteiro
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Bintangs
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Scram C Baby
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
Woe Blind Birds
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:00
Glennis Grace
Metropool, Hengelo
20:00
De Raggende Manne
Metropool, Hengelo
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
YAMATO - Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dries Roelvink
Patronaat, Haarlem
20:00
Jelle Paulusma
Patronaat, Haarlem
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Vera, Groningen
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D
LOLA050, Groningen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joy Division Undercover
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Bony King Of Nowhere
C.C. Evergem, Evergem
21:00
Feng Suave
Metropool Enschede, Enschede
21:00
De Raggende Manne
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Mocromaniac / Pietju Bell
Altstadt, Eindhoven
20:00
Helm Op
The Jack, Eindhoven
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
19:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Focus
Bibelot, Dordrecht
20:45
Ground Control - A Tribute to David Bowie
Bibelot, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Abdomen / Magnetic Spacemen / Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Burgerweeshuis, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jibber Jabber & The Jams
Paard, Den Haag
20:00
Gosto
Paard, Den Haag
20:00
Wolpop: The Soul Travelers
Wolbodo, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kate Tempest
Botanique, Brussel
18:00
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Smoking Alaska
Luxor Live, Arnhem
C.W. Stoneking
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn