PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -411
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 mei
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium 't Beest
Goes
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hofman Café
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Cinetol
Amsterdam
vr 03 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Bussel
Oosterhout
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
De Nieuwe Kolk
Assen
00:30
Paradiso
Amsterdam
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
013
Tilburg
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Q-Factory
Amsterdam
2
19:00
LOLA050
Groningen
19:00
Gigant
Apeldoorn
1
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
CC De Meet
Sint-Laureins
20:00
De Amer
Amen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Botanique
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
dB's
Utrecht
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Evergem
Evergem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
20:00
Markant Uden
Uden

donderdag 02 mei 2019

20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Glennis Grace Hedon, Zwolle
20:15
C.W. Stoneking De Helling, Utrecht
20:15
Novastar Doornroosje, Nijmegen
20:15
Wouter Hamel TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Markant Uden, Uden
20:30
Beryl Anne / Pyke Paard, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedyclub KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
The Delines Podium 't Beest, Goes
Mocromaniac Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Irreversible Entanglements Bimhuis, Amsterdam
20:30
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jeangu Macrooy Metropool Enschede, Enschede
20:30
De avonden TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Kumbia Boruka 013, Tilburg
21:00
Eamon McGrath Vera, Groningen
21:00
Hofman Live: PHRAME + Evva Hofman Café, Utrecht
22:00
Coilguns / Wrong Merleyn, Nijmegen
23:45
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Cinetol, Amsterdam

vrijdag 03 mei 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Bussel, Oosterhout
Emilio Guzman - Kom dan! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Schalm, Veldhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Guzmán S.C.C. De Ruchte, Someren
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Nieuwe Kolk, Assen
00:30
Electro Tarab: Hello Psychaleppo & Boshoco Paradiso, Amsterdam
13:00
Royalistiq TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Netherlands Deathfest IV 013, Tilburg
17:00
Klap Op De Maand De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Hang Massive La Madeleine, Brussel
Foto Rita Ora
Rita Ora TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Club Achtung!
Club Achtung! Q-Factory, Amsterdam
2
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D LOLA050, Groningen
19:00
Morbidfest Gigant, Apeldoorn
1
19:15
Fatoumata Diawara Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
James Hersey Trix, Antwerpen
Foto Lily & Madeleine
Lily & Madeleine Paradiso, Amsterdam
1
Foto Van Dik Hout
Van Dik Hout Effenaar, Eindhoven
1
20:00
7 Miles to Pittsburgh / BloYaTop Grenswerk, Venlo
20:00
Wolpop: The Soul Travelers Wolbodo, Delft
20:00
Def Americans CC De Meet, Sint-Laureins
20:00
The Delines De Amer, Amen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Kate Tempest Botanique, Brussel
Foto HAEVN
HAEVN De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Jelle Paulusma Patronaat, Haarlem
Dries Roelvink Patronaat, Haarlem
20:00
Jeangu Macrooy TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ruben Hein Agnietenhof, Tiel
20:00
Helm Op The Jack, Eindhoven
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Tusky
Tusky dB's, Utrecht
1
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Joe Bonamassa
Joe Bonamassa Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Stef Bos - Ruimte Orpheus, Apeldoorn
20:00
Glennis Grace Metropool, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Paper Branches Hedon, Zwolle
20:00
Scram C Baby Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
Thomas Acda Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Gosto Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Kleine Willem, Enschede
20:00
Adrian Younge & Ali Shaheed Muhammad BIRD, Rotterdam
Foto Anouk
Anouk Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Joy Division Undercover Podium 't Beest, Goes
20:00
De Raggende Manne Metropool, Hengelo
Foto Novastar
Novastar De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
The Fire Harvest Willemeen, Arnhem
20:00
YAMATO - Passion Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Woe Blind Birds Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Bony King Of Nowhere C.C. Evergem, Evergem
Foto Di-rect - Rolling With the Punches
Di-rect - Rolling With the Punches Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs Markant Uden, Uden
Pagina -411