Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:30
013
Tilburg
14:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paleis 12
Brussel
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AFAS Live
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Hedon
Zwolle
21:15
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Haarlemmerhout
Haarlem
11:00
Paradiso
Amsterdam
12:30
EKKO
Utrecht
13:30
013
Tilburg
14:00
Le Forum
Liège
14:00
Noorderlicht
Amsterdam
14:30
Markant Uden
Uden
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paleis 12
Brussel
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Café Camille
Beverwijk
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Zwerver
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
Dynamo
Eindhoven
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 04 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Teus Nobel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
14:00
All Them Witches / Electric Moon
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Morbidfest 2019: I Am Morbid + Atrocity + Vital Remains + Sadist
Effenaar, Eindhoven
18:00
10CC
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
18:00
Wouter Deprez
Kursaal Oostende, Oostende
Soprano
Paleis 12, Brussel
18:00
Brujeria
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Morbidfest 2019: Atrocity / I Am Morbid / Vital Remains
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
girl in red
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Backyard Babies
De Helling, Utrecht
19:30
Yndi Halda
Trix, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Chassé Theater, Breda
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Omar Souleyman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Night Fever
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bill Burr
AFAS Live, Amsterdam
20:00
LP
La Madeleine, Brussel
20:00
Raketkanon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alan Parsons Live Project
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Snelle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Darlyn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
20:00
Kd Soundsystem
Charlatan, Gent
20:00
The Soap Girls
Café De Meister, Geleen
20:30
Herdenkingsconcert 4 mei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Muyayo Rif
Paard, Den Haag
20:30
The Reverend Shawn Amos
Fluor, Amersfoort
20:30
Marquis Hill Blacktet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gretchen Peters
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
50 Jaar Woodstock
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Electric Company / Love Couple
Door, Dordrecht
20:30
Charlie Bit My Finger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
Romy Monteiro
Parktheater, Eindhoven
Wovenhand
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
High Hi
Altstadt, Eindhoven
21:00
Focus
Hedon, Zwolle
21:00
Russkaja
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Feng Suave + Zeeland
Rotown, Rotterdam
21:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
21:00
The Deltaz
Het Bolwerk, Sneek
21:15
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
21:15
Yegor Zabelov
Doornroosje, Nijmegen
21:30
GUTS
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Helmond LIVE: Album-presentatie van Dada's Troost + Songs for the Dea
Muziekcafé Helmond, Helmond
Geko
Paradiso, Amsterdam
23:00
Fiber
Merleyn, Nijmegen
23:00
David Vunk / Hard Ton
Grenswerk, Venlo
23:00
King Shiloh Soundsystem
Q-Factory, Amsterdam
23:45
Afra / Butterslut / Marsman
Melkweg, Amsterdam
zondag 05 mei 2019
Bevrijdingspop Haarlem
Haarlemmerhout, Haarlem
11:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. ir. Louise Vet
Paradiso, Amsterdam
12:30
Bevrijdingsfestival Utrecht
EKKO, Utrecht
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
14:00
Sur un prélude de Maurane
Le Forum, Liège
14:00
Lemon (NL)
Noorderlicht, Amsterdam
14:30
Coosje Smid / Ernst Daniel Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Markant Uden, Uden
14:30
Tango Brutal - Mala Orkiestra Dancingowa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soprano
Paleis 12, Brussel
15:00
de Orpheo-reeks
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
15:00
Richie Ros
PopEi, Eindhoven
15:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
16:15
Olaf Putker, Imke Dekker en Benjamin Theodore
Gigant, Apeldoorn
17:00
Hania Rani
De Zwerver, Oostende
19:00
Adrian Younge / Ali Shaheed Muhammad
Melkweg, Amsterdam
Jon Spencer
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ten Fé
Trix, Antwerpen
20:00
Bonnie Tyler
Kursaal Oostende, Oostende
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Walking On Cars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yndi Halda
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fire!
Het Depot, Leuven
20:15
Diederik Van Vleuten & Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Weight Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Eric Revis / Greg Ward / Jim Black / Jason Stein
Bimhuis, Amsterdam
23:00
Darko Esser / Marko
Merleyn, Nijmegen
maandag 06 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
The High Kings
Gebr. De Nobel, Leiden
Less Than Jake
Dynamo, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Glen Hansard
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Het Depot, Leuven
20:00
The Antler King
Muziekgieterij, Maastricht
Les Amazones d'Afrique
TivoliVredenburg, Utrecht