Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Schakel
Waregem
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
21:30
A'DAM Toren
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Koppelkerk
Bredevoort
Botanique
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Paard
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Klokgebouw
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vorstin
Hilversum
Duycker
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Manifesto
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Brabanthal
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
23:00
Livestream
Online
20:15
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 12 februari 2021
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Schakel, Waregem
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Het Trefpunt, Warmond
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Zaantheater, Zaandam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Kiki Schippers - Meer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mama Genesis
Hedon, Zwolle
zaterdag 13 februari 2021
Classic Water
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium Victorie, Alkmaar
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
Drukwerk
P60, Amstelveen
21:30
Semifest: Afro Bros / Chris Deluxe
A'DAM Toren, Amsterdam
20:30
Antoine Pierre Urbex
Bimhuis, Amsterdam
The Overslept
Q-Factory, Amsterdam
Thomas Azier
Melkweg, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Sea Girls
Melkweg, Amsterdam
Ilse DeLange
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Riza Tisserand
Podium Mozaiek, Amsterdam
Classic - R&B 7 Hip HOP
Gigant, Apeldoorn
Ares
Luxor Live, Arnhem
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Evertshuis, Bodegraven
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Woolf
Koppelkerk, Bredevoort
Winter Woods
Botanique, Brussel
Johan Goossens - In het beste geval
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Club 3voor12 Den Haag: Dax / MOYO / Yellofox
Paard, Den Haag
Simin Tander New Quartet – Unfading
Koorenhuis, Den Haag
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Diligentia, Den Haag
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Deventer Schouwburg, Deventer
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
Altın Gün
Metropool Enschede, Enschede
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater de Koornbeurs, Franeker
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Goudse Schouwburg, Gouda
Douwe Bob - theatertour 2021
Goudse Schouwburg, Gouda
10CC
De Oosterpoort, Groningen
Ten Times A Million
Patronaat, Haarlem
Jason Waterfalls
Patronaat, Haarlem
Hans Dulfer - Dulfer 80
Patronaat, Haarlem
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
Wild Romance
Duycker, Hoofddorp
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino - Opgefokt
Het Kielzog, Hoogezand
Little Geneva
Manifesto, Hoorn
Kiki Schippers - Meer
Theater Aan de Slinger, Houten
Andre Hazes Jr.
Brabanthal, Leuven
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kom, Nieuwegein
Nobuka / Oshunmare
Doornroosje, Nijmegen
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
Soccer Mommy
Merleyn, Nijmegen
Spinvis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Nobuka / Oshunmare
Doornroosje, Nijmegen
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
23:00
Silverstein
Livestream, Online
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
20:00
Micha Wertheim - Niemand Anders
Livestream, Online
20:00
RY X
Livestream, Online
Scarlet Stories
Livestream, Online
Extra show - Herman Van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Berget Lewis - Celebrate Tina
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jordan Mackampa
BIRD, Rotterdam
Saturday Night Special (Lynyrd Skynyrd tribute)
Baroeg, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: Dj-Duo Zot & Rot
Baroeg, Rotterdam
Hannah Mae
LantarenVenster, Rotterdam
Jennie Lena
Het Bolwerk, Sneek
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agnietenhof, Tiel
D-Sturb
013, Tilburg
D-Sturb
013, Tilburg
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Figee
TivoliVredenburg, Utrecht
Igorrr
TivoliVredenburg, Utrecht
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
Thin White Duke: Tribute To David Bowie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Storm, Winterswijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Zaantheater, Zaandam
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Figi Theater, Zeist
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
zondag 14 februari 2021
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Meervaart, Amsterdam
Barry Hay / JB Meijers
Paradiso, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Starlings
Lotto Arena, Antwerpen
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Sea Girls
Ancienne Belgique (AB), Brussel