Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Metropool Enschede
Enschede
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Munttheater
Weert
20:00
Cinetol
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Floralis
Lisse
20:00
Mezz
Breda
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Mezz
Breda
20:15
Cultura
Ede
Theater Sneek
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Simplon
Groningen
013
Tilburg
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Helling
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Meerpaal
Dronten
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater Posa
Lelystad
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
STECK
Delft
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 11 oktober 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Doe Maar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dead Quiet
Gebr. De Nobel, Leiden
De Dijk
Metropool Enschede, Enschede
23:00
De Dansmachine
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Cuca Roseta
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Crossfaith
Patronaat, Haarlem
20:00
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Cloves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Claw Boys Claw
Podium Asteriks, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brel in Venlo
Grenswerk, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
20:00
Backgammon
Cinetol, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Ady Suleiman
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 12 oktober 2018
20:00
Ziggy Splynt popronde + Baldrs Draumar
Little Devil, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
20:00
Yorick van Norden
Mezz, Breda
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Toppianiste Valentina Tóth 12 oktober op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Hedon, Zwolle
Therapy?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Story of George Michael ft. Charly Luske
Vorstin, Hilversum
20:00
The Posies
Nieuwe Nor, Heerlen
The Mighty Diamonds
Mezz, Breda
20:15
The Dutch Eagles
Cultura, Ede
The Dublin Legends
Theater Sneek, Sneek
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Cool Quest
Simplon, Groningen
The Black Queen
013, Tilburg
20:00
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tangarine
Ledeltheater, Oostburg
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Shai Maestro Trio
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Shai Maestro Trio
Paard, Den Haag
20:00
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ry Cooder
Kursaal Oostende, Oostende
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Ruben Hein
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Radio Birdman
Paard, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
21:00
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Het Musiater, Zevenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Per Gessle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:30
Pariah
Roepaen, Ottersum
20:00
Palace
Cinetol, Amsterdam
21:00
On The House: Pandae + Delusionals
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
20:00
Nu of Nooit
Grenswerk, Venlo
Noah Guthrie
Theater Posa, Lelystad
21:00
NIEUWE VANGST: BEAR VALOUR + MARLE THOMSON
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
New Arts/ Passievrucht - presents MocroManiac
Gigant, Apeldoorn
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Meyer Bliss
Merleyn, Nijmegen
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
STECK, Delft
20:30
Maurice van Hoek
Hedon, Zwolle
20:00
Martin Kohlstedt
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Marble Sounds
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Schalm, Veldhoven
Low
Paradiso, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Pendej0 + support
LOLA050, Groningen
18:00
Lisa Loïs sings Adele
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Reggehof, Goor
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Leif de Leeuw Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo