Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Duif
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Hasselt
Hasselt
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
20:30
De Zwerver
Oostende
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Zonnehuis
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
maandag 06 mei 2019
LP
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Les Amazones d'Afrique
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 07 mei 2019
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Agnietenhof, Tiel
Kate Tempest
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Cinetol, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Ryan Bingham
De Duif, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sabrina Starke
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Julius Dein
DeLaMar, Amsterdam
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tourist LeMC + S10
LantarenVenster, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Romy Monteiro - All At Once
Markant Uden, Uden
20:00
Extermination Dismemberment
Musicon, Den Haag
20:30
Hard Time Killing / JSSY / Magnetic Spacemen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
vicky Leandros & George Dalaras
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Benjamin Clementine
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
The Jungle Giants
Paradiso, Amsterdam
Better Oblivion Community Center
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Son Swagga
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Rat Boy
Trix, Antwerpen
20:00
Merijn Bisschops | Prisma Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
woensdag 08 mei 2019
20:00
Tom Walker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Annabel, Rotterdam
21:00
Greyhounds
Burgerweeshuis, Deventer
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Hasselt, Hasselt
19:00
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:30
Jakob Ogawa
Cinetol, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jelle Paulusma
De Oosterpoort, Groningen
Better Oblivion Community Center
De Roma, Antwerpen
20:30
The Calicos / The Delines
De Zwerver, Oostende
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Tourist LeMC
Doornroosje, Nijmegen
The Get Up Kids
Dynamo, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Elian van Buuren
Gebr. De Nobel, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Lucy Rose
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dianne Reeves
Meervaart, Amsterdam
19:30
Yip Roc / Een Kasper / Kid Harlequin
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
SF9
Melkweg, Amsterdam
20:00
Novastar
Metropool, Hengelo
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Musis, Arnhem
20:00
Chris Caddell and the Wreckage / Sass Jordan
Nieuwe Nor, Heerlen
Romy Monteiro
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lee Bains III & The Glory Fires
Paard, Den Haag
22:00
Riz La Vie
Paradiso, Amsterdam
Walking On Cars
Paradiso, Amsterdam
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Orkest van de Achttiende Eeuw - Schumann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
20:00
Raymond van het Groenewoud
Patronaat, Haarlem
Ruben Hein
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Lucas van Merwijk - Drums to the Max - Albumrelease Party
Q-Factory, Amsterdam
Nathan Ball
Rotown, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dominic Seldis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn