Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Grenswerk
Venlo
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Basiliek
Veenendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Omval
Diemen
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
het Oude Kerkje
Oost- West- en Middelbeers
013
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Fluor
Amersfoort
20:30
Simplon
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Vorstin
Hilversum
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
Vera
Groningen
22:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Luxor Live
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
14:00
SaZa Topsporthal
Doetinchem
15:00
Oktoberhallen
Wieze
15:00
St. Willibrordus
Heiloo
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Maaspoort
Venlo
zaterdag 11 mei 2019
19:45
Clan Of Xymox / The Other
Grenswerk, Venlo
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Markant Uden, Uden
20:00
Janne Schra
Zaantheater, Zaandam
20:00
Laura Cox Band
Groene Engel, Oss
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F♥ck it
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Hein - Boventoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
3J'S - Heroes of Music
Chassé Theater, Breda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ernst Jansz
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Het Nationale Theater , Den Haag
Bonnie Tyler
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joe Bonamassa
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Night Fever
De Basiliek, Veenendaal
Lil Kleine
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Bruceband- Born in the USA 35th Anniversary
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Klein Orkest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tribute To Creedence Clearwater Revival
Spirit of 66, Verviers
20:00
William Fitzsimmons
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Flying Bach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ertebrekers / Delv!s
De Zwerver, Oostende
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Snak The Ripper
Iduna, Drachten
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Zaans Klarinet Kollektief
De Vermaning, Zaandam
20:00
Elesteon / Murphy McCoy / Sense of Urgency
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Dries Roelvink
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
SYMPHONIC JUNCTION: La Passion de Jeanne d’Arc
Paard, Den Haag
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:15
Eric Vaarzon Morel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Klezmajeur
het Oude Kerkje, Oost- West- en Middelbeers
Donnie (NL)
013, Tilburg
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paris Monster
Luxor Live, Arnhem
20:15
Nathan Ball
De Helling, Utrecht
20:15
Ensemble Hermes
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Folk Road Show
Manifesto, Hoorn
20:30
Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Faces on TV
Tolhuistuin, Amsterdam
Doomstad #5: Gold / Raketkanon
EKKO, Utrecht
Sabrina Starke
Fluor, Amersfoort
20:30
Celine Cairo
Simplon, Groningen
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chameleon Vox
Paard, Den Haag
20:30
Sanne Rambags / Sun-mi Hong
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Paradox, Tilburg
20:30
Illustere Figuren: Intergalactische hoorspelen
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Mister Pretty 25 jaar Jubileum show + Spring Tide
Paard, Den Haag
20:30
Sick Sabbath
P3, Purmerend
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Rolf Sanchez
Vorstin, Hilversum
20:45
Joy Division Undercover
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Bibelot, Dordrecht
21:00
Stahlzeit - Rammstein Tribute
Markant Uden, Uden
21:00
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Bootleg Doors
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Rusty Cage
De Bakkerij, Castricum
22:00
The Essex Green
Vera, Groningen
22:00
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
22:00
Helmond LIVE: The Colour Collection
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
23:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
23:00
Smèrrig
Effenaar, Eindhoven
23:00
Dutch Fretless Guitar Festival
Q-Factory, Amsterdam
23:45
Dj Flava / DJ Mass / DJ Prime
Doornroosje, Nijmegen
zondag 12 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
12:00
Ivo Rosbeek
Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
JASPER ITURROSPE
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
SaZa Topsporthal, Doetinchem
15:00
Christoff & Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
15:00
Daisy Correia
St. Willibrordus, Heiloo
15:00
The Cards
De Bosuil, Weert
15:00
Battle 4 BOA: Sticky Sweet / Voidcrawler / ASTRAEA / Tin Man Syndrome
Baroeg, Rotterdam
15:00
CoMa Maastricht + CoMa Eindhoven - Numberless Fingers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Andy Sergeant
PopEi, Eindhoven
15:15
Ed Spanjaard / Erminia Fernández Córdoba
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:30
Jetty Mathurin - Ma!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL: Beets-Bennink-Glerum-Herman-Baas-Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Quatro Ventos - Outros lugares
De Maaspoort, Venlo