Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
19:45
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Basiliek
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Markant Uden
Uden
vrijdag 10 mei 2019
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ruben Hein
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
The Dawn Brothers
So What!, Gouda
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Ploegendienst
Altstadt, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Effenaar, Eindhoven
19:00
Nathan Ball
Effenaar, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Wulf
Bibelot, Dordrecht
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
20:15
Fred Eaglesmith
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
It It Anita / Shht
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Geike
De Roma, Antwerpen
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pokey Lafarge
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:30
Toko Telo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Folk Road Show
De Amer, Amen
Romy Monteiro
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 mei 2019
23:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Zaans Klarinet Kollektief
De Vermaning, Zaandam
20:00
Janne Schra
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tribute To Creedence Clearwater Revival
Spirit of 66, Verviers
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
19:45
Clan Of Xymox / The Other
Grenswerk, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
20:00
Night Fever
De Basiliek, Veenendaal
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
Doomstad #5: Gold / Raketkanon
EKKO, Utrecht
20:30
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nathan Ball
De Helling, Utrecht
20:00
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
Bonnie Tyler
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Stahlzeit - Rammstein Tribute
Markant Uden, Uden