Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
19:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
C.C. De Werft
Geel
15:00
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Café Eethuis Zaal Het Posthuis
Beugen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Basiliek
Veenendaal
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 10 mei 2019
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung
Pitboel Theater, Sittard
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
X-Raiders
Poppodium Volt, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Celine Cairo
Rotown, Rotterdam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Hausmagger
Simplon, Groningen
21:00
The Dawn Brothers
So What!, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
19:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Fred Eaglesmith
Theater in de Steeg, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Ruben Hein
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Romy Monteiro
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Patricia Van Haastrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 mei 2019
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Amstelkerk, Amsterdam
20:45
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Sanne Rambags / Sun-mi Hong
Bimhuis, Amsterdam
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
15:00
Freia Music - 35 Jaar Freia Music
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Dunter Flinn / Lemon (NL)
Café Eethuis Zaal Het Posthuis, Beugen
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
3J'S - Heroes of Music
Chassé Theater, Breda
21:00
Rusty Cage
De Bakkerij, Castricum
20:00
Night Fever
De Basiliek, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nathan Ball
De Helling, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Romy Monteiro
De Nieuwe Kolk, Assen
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Zaans Klarinet Kollektief
De Vermaning, Zaandam
20:15
Ensemble Hermes
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ertebrekers / Delv!s
De Zwerver, Oostende
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam