Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
De Domijnen
Sittard
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
18:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
13:00
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
vrijdag 10 mei 2019
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:00
Night Fever
Markant Uden, Uden
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pokey Lafarge
Het Zonnehuis, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
21:00
3 Voor 12 presenteert Hilbrandt + GSTRN + Michael Fortera + Nextbeat
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
21:00
Modji
Grounds, Rotterdam
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Effenaar, Eindhoven
19:00
Nathan Ball
Effenaar, Eindhoven
20:45
Kayak
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hibakusha / Inferum / The Evolutionist
Duycker, Hoofddorp
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Geike
De Roma, Antwerpen
20:00
Manfred Mann's Earth Band
De Pul, Uden
21:00
Joris Linssen & Caramba
De Peppel, Zeist
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Björn van der Doelen - Eerwaarde vader zegen mij, want ik heb gezondig
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Mother of Millions
De Flux, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
20:00
Snakewater
De Bosuil, Weert
20:00
Folk Road Show
De Amer, Amen
20:00
Abdomen / Birth of Manuel / Nancy Acid / Vaguess
dB's, Utrecht
21:00
Exit Eden
Corneel, Lelystad
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
20:00
It It Anita / Shht
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
20:30
Saturday Night BeeGees
Boerderij, Zoetermeer
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Toko Telo
Bimhuis, Amsterdam
Wulf
Bibelot, Dordrecht
18:00
Jupiter (JPN) + Season of Ghosts + Aeternitas + Lightning
Baroeg, Rotterdam
21:00
Ploegendienst
Altstadt, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeangu Macrooy
013, Tilburg
zaterdag 11 mei 2019
Lil Kleine
Ziggo Dome, Amsterdam
Lil Kleine
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Janne Schra
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Bruceband- Born in the USA 35th Anniversary
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Rolf Sanchez
Vorstin, Hilversum
22:00
The Essex Green
Vera, Groningen
13:00
Gone But Not Forgotten
Trix, Antwerpen
20:30
Faces on TV
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
Bonnie Tyler
TivoliVredenburg, Utrecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder