Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
20:45
Duycker
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
21:00
LOLA050
Groningen
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
De Klif
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
PopEi
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Metropool Enschede
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
So What!
Gouda
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Bibelot
Dordrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
BREStheater
Brielle
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
De Poorterij
Zaltbommel
22:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
19:45
Grenswerk
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
22:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater RhederArt
Dieren
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Café Eethuis Zaal Het Posthuis
Beugen
vrijdag 10 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
20:45
Kayak
Duycker, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Manfred Mann's Earth Band
De Pul, Uden
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Modji
Grounds, Rotterdam
21:00
Mother of Millions
De Flux, Zaandam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Nathan Ball
Effenaar, Eindhoven
20:00
Night Fever
Markant Uden, Uden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
20:00
Patricia Van Haastrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Ploegendienst
Altstadt, Eindhoven
20:30
Pokey Lafarge
Het Zonnehuis, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Kom, Nieuwegein
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Romy Monteiro
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Ruben Hein
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Saturday Night BeeGees
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Snakewater
De Bosuil, Weert
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Dawn Brothers
So What!, Gouda
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
18:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Toko Telo
Bimhuis, Amsterdam
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wulf
Bibelot, Dordrecht
21:00
X-Raiders
Poppodium Volt, Sittard
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 11 mei 2019
20:00
3J'S - Heroes of Music
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Amstelkerk, Amsterdam
Bonnie Tyler
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Celine Cairo
Simplon, Groningen
20:30
Chameleon Vox
Paard, Den Haag
19:45
Clan Of Xymox / The Other
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
22:00
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
21:00
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Het Nationale Theater , Den Haag
23:45
Dj Flava / DJ Mass / DJ Prime
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Donnie (NL)
013, Tilburg
Doomstad #5: Gold / Raketkanon
EKKO, Utrecht
Dries Roelvink
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Dunter Flinn / Lemon (NL)
Café Eethuis Zaal Het Posthuis, Beugen