PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -406
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
18:00
Baroeg
Rotterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Spirit of 66
Verviers
Paard
Den Haag
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Vorstin
Hilversum
Chassé Theater
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Bosuil
Weert
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Amer
Amen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
1
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Hedon
Zwolle
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
1
5
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 11 mei
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal

vrijdag 10 mei 2019

Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater 't Speelhuis, Helmond
18:00
Jupiter (JPN) + Season of Ghosts + Aeternitas + Lightning Baroeg, Rotterdam
18:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Nathan Ball Effenaar, Eindhoven
Foto Boyce Avenue / Emma Heesters
Boyce Avenue / Emma Heesters Melkweg, Amsterdam
1
19:30
The Elvis Concert 2019 Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Hong Kong Stars Spirit of 66, Verviers
Foto Van Dik Hout
Van Dik Hout Paard, Den Haag
2
20:00
Brad Mehldau Trio TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord De Vorstin, Hilversum
Mezz on tour: Dries Roelvink Chassé Theater, Breda
20:00
Night Fever Markant Uden, Uden
Romy Monteiro Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Stahlzeit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
It It Anita / Shht M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Björn van der Doelen - Eerwaarde vader zegen mij, want ik heb gezondig De Maaspoort, Venlo
Foto Bökkers
Bökkers Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Manfred Mann's Earth Band De Pul, Uden
20:00
Patricia Van Haastrecht TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeangu Macrooy 013, Tilburg
20:00
YAMATO - Passion Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Snakewater De Bosuil, Weert
Geike De Roma, Antwerpen
20:00
Mandolin Orange De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rondé Metropool Enschede, Enschede
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Effenaar, Eindhoven
20:00
Rick de Leeuw en band Metropool, Hengelo
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung Pitboel Theater, Sittard
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fatai Paradiso, Amsterdam
20:00
Abdomen / Birth of Manuel / Nancy Acid / Vaguess dB's, Utrecht
20:00
Hibakusha / Inferum / The Evolutionist Duycker, Hoofddorp
20:00
Dead End Little Devil, Tilburg
20:00
George Ezra Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Folk Road Show De Amer, Amen
20:00
Hausmagger Simplon, Groningen
20:00
Devin Morrison / Onra Melkweg, Amsterdam
20:00
Hausmagger Simplon, Groningen
20:15
3J'S - Heroes of Music Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
20:15
Matroesjka - Brainwash Diligentia, Den Haag
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arjen Lubach - Live Markant Uden, Uden
20:15
Fuad Hassen Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred Eaglesmith Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Bunch of Bastards Paard, Den Haag
20:30
Jacco Gardner - Somnium Paradiso, Amsterdam
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jazzcafé (n.t.b.) Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Toko Telo Bimhuis, Amsterdam
Foto Sass Jordan
Sass Jordan Q-Factory, Amsterdam
1
20:30
Pokey Lafarge Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Posttheater, Arnhem
1
20:30
Isbells EKKO, Utrecht
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Saturday Night BeeGees Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mell & Vintage Future Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Kayak Duycker, Hoofddorp
21:00
3 Voor 12 presenteert Hilbrandt + GSTRN + Michael Fortera + Nextbeat Het Bolwerk, Sneek
21:00
Joris Linssen & Caramba De Peppel, Zeist
Foto Wulf
Wulf Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Pick Up Music Club PopEi, Eindhoven
21:00
The Bruceband Hedon, Zwolle
21:00
X-Raiders Poppodium Volt, Sittard
21:00
DJ Jazzy Jeff Patronaat, Haarlem
21:00
The Dawn Brothers So What!, Gouda
21:00
Julian Sas Metropool Enschede, Enschede
21:00
Joy Division Undercover Hedon, Zwolle
1
21:00
Ploegendienst Altstadt, Eindhoven
21:00
Modji Grounds, Rotterdam
21:00
DansPaleis Van Kooten Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs LOLA050, Groningen
21:00
Celine Cairo Rotown, Rotterdam
21:00
Mother of Millions De Flux, Zaandam
21:00
Cocaine Piss Vera, Groningen
21:00
Exit Eden Corneel, Lelystad
1
5
21:30
club kuru Paradiso, Amsterdam
22:00
Conjurer Merleyn, Nijmegen
23:00
Zer00's Heroes Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Dam & Bass Q-Factory, Amsterdam
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 11 mei 2019

Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Smashfest Capsloc, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -406