PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -406
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 okt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Musis
Arnhem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Metropool
Hengelo
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
P60
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
JK2470
Retie
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
19:45
Gigant
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
29
34
Simplon
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bel Air - café - zaal - live podium
Breda
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cult Art Shop
Nijverdal
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
P3
Purmerend
Music Club Kampen
Kampen
Podium Victorie
Alkmaar
1
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Maassilo
Rotterdam
1
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
2
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
In the Woods
Leusden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Vermaning
Zaandam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
EKKO
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
4
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Manifesto
Hoorn
1
21:15
Groene Engel
Oss
De Vorstin
Hilversum
1
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem

zaterdag 13 oktober 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Den Herd, Bladel
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Roeka - En toen ineens Agora Theater Druten, Druten
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Musis, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Verwachting, Ritthem
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Mondriaan Jazz 2018 Paard, Den Haag
16:00
Beerland Metropool, Hengelo
18:00
Synapson La Madeleine, Brussel
18:00
Djino Lukala Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Chris Watson Spirit of 66, Verviers
19:00
Jeroen Weerdenburg Live in Concert P60, Amstelveen
19:00
Shallou Melkweg, Amsterdam
19:30
Laguna / Rumours JK2470, Retie
19:30
Satellite Stories Sugar Factory, Amsterdam
Foto Pete Philly
Pete Philly Melkweg, Amsterdam
19:30
In the Woods - David Olney & David Seymour Fort33, Leusden
19:45
Existance / Primal Fear / Riot V Gigant, Apeldoorn
Foto BTS
BTS Ziggo Dome, Amsterdam
29
34
Noah Guthrie Simplon, Groningen
Foto Christine And The Queens
Christine And The Queens AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leif de Leeuw Band Bel Air - café - zaal - live podium, Breda
20:00
The Posies Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Radio Filharmonisch Orkest Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Magnacult Cult Art Shop, Nijverdal
20:00
Paul Carrack Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Cool Quest De Helling, Utrecht
20:00
Frans Duijts / KTVM / Lisa Ké Agnietenhof, Tiel
20:00
Di-rect Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dita von Teese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Oktoberfest Weert De Bosuil, Weert
20:00
Ruben Hein Duycker, Hoofddorp
20:00
Sway (NL) P3, Purmerend
De Dijk Music Club Kampen, Kampen
Foto JAGD
JAGD Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Gino Vannelli
Gino Vannelli Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Freestyle Madness: Mental Theo & Korsakoff Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Vive La Fête Melkweg, Amsterdam
20:00
AlascA Paradiso, Amsterdam
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR) Willemeen, Arnhem
20:00
Bitter Grounds / Disturbance dB's, Utrecht
20:00
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR Maassilo, Rotterdam
1
20:00
Kevin at BIRD BIRD, Rotterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Paradiso, Amsterdam
20:00
Beach House Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Threshold
Threshold Boerderij, Zoetermeer
2
1
20:00
Cloves Bitterzoet, Amsterdam
20:00
David Olney & Daniel Seymour In the Woods, Leusden
20:00
Don McLean TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier. Deventer Schouwburg, Deventer
Golden Earring Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Dordtse Cultuurnacht Energiehuis, Dordrecht
20:00
Incarnate Latenstaan, Zoetermeer
20:00
Prince Tribute Band Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Purper - Purper's Passie C.C. Stroud, Putten
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Daniel Lohues TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dropkicks 'n Moshpits + Green Lizard De Vorstin, Hilversum
20:30
Festival ColorEs Colombia Bimhuis, Amsterdam
Foto a balladeer
a balladeer TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon DeMess, Naarden
20:30
Zwart Licht Fluor, Amersfoort
20:30
Rootsriders Podium 't Beest, Goes
20:30
Jayson Gillham / Manchester Collective - Romantic Hero Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ilse DeLange Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Tangarine Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs De Vermaning, Zaandam
20:30
Martin Kohlstedt Lux, Nijmegen
20:30
Let There Be Rock Grenswerk, Venlo
21:00
FENN + DJHAGY + Woe Blind Birds Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bert Heerink Corneel, Lelystad
21:00
Bert Dockx Molen De Ster, Utrecht
21:00
Lassie / The Staches Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Je Denkt Zeker Dat Je Hardcore Band! + Pizza Knife LOLA050, Groningen
1
21:00
Bintangs Het Bolwerk, Sneek
21:00
Gare Du Nord Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Warhola EKKO, Utrecht
Foto Gruppo Sportivo
Gruppo Sportivo Altstadt, Eindhoven
4
21:00
Le Noise - Tribute to Neil Young Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil De Flux, Zaandam
21:00
Purple Project - Prince Tribute Manifesto, Hoorn
1
21:15
START/OVER Groene Engel, Oss
Foto Jennie Lena
Jennie Lena De Vorstin, Hilversum
1
22:00
D-Attack / Deetox / MC Tellem / Poverty Requiem / Proto Bytez / Rebell Hedon, Zwolle
22:00
Meis Groene Engel, Oss
22:00
Autumn Leaves - Benjamin Herman's Bughouse Grenswerk, Venlo
23:00
Wat als het leven een r&b clip was Merleyn, Nijmegen
23:00
90'S NOW Luxor Live, Arnhem
Pagina -406