PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -405
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 12 mei
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
14:00
SaZa Topsporthal
Doetinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
St. Willibrordus
Heiloo
15:00
Oktoberhallen
Wieze
15:15
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
Herberg de Pol
Diepenheim
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
6
1
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
013
Tilburg
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 13 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Dokbox
Gent
Ahoy
Rotterdam
7
6
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 14 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede

zondag 12 mei 2019

12:00
Ivo Rosbeek Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
JASPER ITURROSPE TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Kizzy De Kennismakerij, Tilburg
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour SaZa Topsporthal, Doetinchem
15:00
Andy Sergeant PopEi, Eindhoven
15:00
The Cards De Bosuil, Weert
15:00
CoMa Maastricht + CoMa Eindhoven - Numberless Fingers ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Battle 4 BOA: Sticky Sweet / Voidcrawler / ASTRAEA / Tin Man Syndrome Baroeg, Rotterdam
15:00
Daisy Correia St. Willibrordus, Heiloo
15:00
Christoff & Lindsay Oktoberhallen, Wieze
15:15
Ed Spanjaard / Erminia Fernández Córdoba Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:30
Jetty Mathurin - Ma! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL: Beets-Bennink-Glerum-Herman-Baas-Goudsmit TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Quatro Ventos - Outros lugares De Maaspoort, Venlo
16:00
Malcolm Holcombe Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
16:00
Hannah Aldridge Lux, Nijmegen
16:00
Hans Elzinga Herberg de Pol, Diepenheim
16:15
Christopher Walkman / Levi Noah Gigant, Apeldoorn
17:00
Blowbeat Grenswerk, Venlo
18:00
LIVE: Steel Panther, tribute by Surreal Panther (UK) + supports Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Lauren Daigle Melkweg, Amsterdam
19:00
Them Little Devil, Tilburg
19:30
Old Sea Brigade Melkweg, Amsterdam
19:30
Greg Holden Paradiso, Amsterdam
Foto Alvaro Soler
Alvaro Soler TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Manfred Mann's Earth Band Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rondé De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Lohues Paard, Den Haag
Foto Hugh Jackman
Hugh Jackman Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
De Caddilekkers Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Night Fever Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jacco Gardner - Somnium TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
One Ok Rock 013, Tilburg
Foto Rod Stewart
Rod Stewart Ziggo Dome, Amsterdam
6
1
Foto Foals
Foals Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
20:00
Fred Eaglesmith Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Samael Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Kayak Hedon, Zwolle
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pokey Lafarge Doornroosje, Nijmegen
20:30
Luc Ex Assemblé Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Essex Green Cinetol, Amsterdam
20:30
The Bony King of Nowhere Patronaat, Haarlem
20:30
Laura Cox Band De Flux, Zaandam
20:30
The Elvis Concert 2019 013, Tilburg
Foto Confidence Man
Confidence Man Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:30
Folk Road Show EKKO, Utrecht
20:30
Conan Gray Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sass Jordan Metropool, Hengelo
Foto Mandolin Orange
Mandolin Orange Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Current Joys V11, Rotterdam
21:00
Joey Landreth Paard, Den Haag
22:00
Celine Cairo Merleyn, Nijmegen
22:00
Greyhounds Paradiso, Amsterdam

maandag 13 mei 2019

Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Alvaro Soler
Alvaro Soler Koninklijk Circus, Brussel
2
19:30
Joey Pecoraro Paradiso, Amsterdam
20:00
Lars - Afstudeerconcert Patronaat, Haarlem
20:00
Buitengewoon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Catfish Spirit of 66, Verviers
20:00
Too Many Zooz Paard, Den Haag
20:00
Barrelhouse Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dead Can Dance TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Flor Q-Factory, Amsterdam
20:00
John de Bever / Marianne Weber AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Mandolin Orange Dokbox, Gent
Foto George Ezra
George Ezra Ahoy, Rotterdam
7
6
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag
20:15
Woodstock - One Night Of Peace And Music - Lammers, Strange Brew & gas De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Amos Lee
Amos Lee Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Fred Eaglesmith Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Current Joys Cinetol, Amsterdam
21:00
The Essex Green Paard, Den Haag
22:00
Mild Orange Paradiso, Amsterdam

dinsdag 14 mei 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Zuiderstrandtheater, Den Haag
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Schouwburg Odeon, Zwolle
18:00
Sounds of Carnage tour: Rings Of Saturn + Nekrogoblikon + Mental Cruel Baroeg, Rotterdam
Fetty Wap Melkweg, Amsterdam
Romy Monteiro Chassé Theater, Breda
20:00
Too Many Zooz Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Meervaart, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Pagina -405