Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hofman
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Eendracht
Gemert
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Palethe
Overpelt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Merleyn
Nijmegen
donderdag 16 mei 2019
20:00
Jodymoon
Theater Hof 88, Almelo
20:00
David Bisbal
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Dawn Brothers
Patronaat, Haarlem
20:00
Ryan McGarvey
Spirit of 66, Verviers
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Bony King of Nowhere
Rotown, Rotterdam
20:00
Geike
Botanique, Brussel
20:00
Sabrina Starke
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Saint Agnes
Hedon, Zwolle
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors
Altstadt, Eindhoven
20:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Flint, Amersfoort
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Suzan & Freek
Doornroosje, Nijmegen
Dries Roelvink
Hedon, Zwolle
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Men I Trust
EKKO, Utrecht
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Dur-Dur Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rowwen Heze
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Rondé
013, Tilburg
20:30
Itamar Borochov Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues
Luxor Live, Arnhem
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Coral Springs
Paard, Den Haag
21:00
Amber Arcades
Luxor Live, Arnhem
21:00
Moon King
V11, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Eelke + Richard Cejer
Hofman, Utrecht
Chaka Demus & Pliers
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Ten Fé
Merleyn, Nijmegen
22:00
Kaia Kater
Vera, Groningen
22:00
Shlohmo
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 17 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
18:00
Xander de Buisonjé
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond play Amy Winehouse
Patronaat, Haarlem
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Fred Eaglesmith
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Klingande
Melkweg, Amsterdam
19:00
Appelsap presents Frenna & 777 Band
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Bruceband: Born in the USA 35th Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
19:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
19:30
Second Guessing
dB's, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kaia Kater
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ernst Jansz
Duycker, Hoofddorp
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dominic Seldis / James Pearson - Stand Up Bass
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tom Walker
Effenaar, Eindhoven
Wulf
Paard, Den Haag
Hugh Jackman
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hausmagger
De Meester, Almere
20:00
Folk Road Show
Merleyn, Nijmegen