Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
15:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
het Oude Kerkje
Oost- West- en Middelbeers
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
19:45
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
22:00
Dynamo
Eindhoven
23:45
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Vermaning
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Boodschap
Rijen
20:00
De Basiliek
Veenendaal
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Chassé Theater
Breda
Capsloc
Capelle aan den IJssel
19:00
Café Eethuis Zaal Het Posthuis
Beugen
15:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Werft
Geel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
St. Willibrordus
Heiloo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
SaZa Topsporthal
Doetinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 11 mei 2019
18:30
Samael
Metropool, Hengelo
19:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Melkweg, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
21:00
Stahlzeit - Rammstein Tribute
Markant Uden, Uden
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Markant Uden, Uden
20:30
Folk Road Show
Manifesto, Hoorn
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:15
Paris Monster
Luxor Live, Arnhem
15:00
LD DoomDay IV: Lord Vicar (UK/FIN/SWE) + Iron Void (UK) + Cardinals Fo
Little Devil, Tilburg
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Joe Bonamassa
Koninklijk Circus, Brussel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Snak The Ripper
Iduna, Drachten
20:00
William Fitzsimmons
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Klezmajeur
het Oude Kerkje, Oost- West- en Middelbeers
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
23:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
20:00
Laura Cox Band
Groene Engel, Oss
19:45
Clan Of Xymox / The Other
Grenswerk, Venlo
20:00
Ernst Jansz
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sabrina Starke
Fluor, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Doomstad #5: Gold / Raketkanon
EKKO, Utrecht
23:00
Smèrrig
Effenaar, Eindhoven
19:30
Saturday Night BeeGees
Effenaar, Eindhoven
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
22:00
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
23:45
Dj Flava / DJ Mass / DJ Prime
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:00
Klein Orkest
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ertebrekers / Delv!s
De Zwerver, Oostende
20:15
Ensemble Hermes
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Zaans Klarinet Kollektief
De Vermaning, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Romy Monteiro
De Nieuwe Kolk, Assen
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nathan Ball
De Helling, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
20:00
Night Fever
De Basiliek, Veenendaal
21:00
Rusty Cage
De Bakkerij, Castricum
20:00
3J'S - Heroes of Music
Chassé Theater, Breda
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
19:00
Dunter Flinn / Lemon (NL)
Café Eethuis Zaal Het Posthuis, Beugen
15:00
Freia Music - 35 Jaar Freia Music
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sanne Rambags / Sun-mi Hong
Bimhuis, Amsterdam
20:45
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Bibelot, Dordrecht
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Amstelkerk, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
zondag 12 mei 2019
Rod Stewart
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Current Joys
V11, Rotterdam
Confidence Man
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Malcolm Holcombe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacco Gardner - Somnium
TivoliVredenburg, Utrecht
Alvaro Soler
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL: Beets-Bennink-Glerum-Herman-Baas-Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
JASPER ITURROSPE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
12:00
Ivo Rosbeek
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Jetty Mathurin - Ma!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Daisy Correia
St. Willibrordus, Heiloo
Hugh Jackman
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Night Fever
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
SaZa Topsporthal, Doetinchem
15:00
Andy Sergeant
PopEi, Eindhoven
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Samael
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Bony King of Nowhere
Patronaat, Haarlem
20:00
Fred Eaglesmith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Greyhounds
Paradiso, Amsterdam
Mandolin Orange
Paradiso, Amsterdam
19:30
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joey Landreth
Paard, Den Haag
20:00
Daniel Lohues
Paard, Den Haag
15:00
Christoff & Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
LIVE: Steel Panther, tribute by Surreal Panther (UK) + supports
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
22:00
Celine Cairo
Merleyn, Nijmegen
19:30
Old Sea Brigade
Melkweg, Amsterdam