PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -401
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 mei
18:30
Metropool
Hengelo
1
19:00
Café Eethuis Zaal Het Posthuis
Beugen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Vermaning
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Chassé Theater
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Helling
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
2
013
Tilburg
1
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
het Oude Kerkje
Oost- West- en Middelbeers
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
1
EKKO
Utrecht
1
20:30
P3
Purmerend
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
Fluor
Amersfoort
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
De Vorstin
Hilversum
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Luxor Live
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
1
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Doornroosje
Nijmegen
zo 12 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
SaZa Topsporthal
Doetinchem
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
St. Willibrordus
Heiloo
15:00
Oktoberhallen
Wieze

zaterdag 11 mei 2019

18:30
Samael Metropool, Hengelo
1
19:00
Dunter Flinn / Lemon (NL) Café Eethuis Zaal Het Posthuis, Beugen
19:30
Saturday Night BeeGees Effenaar, Eindhoven
19:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Melkweg, Amsterdam
Foto Clan Of Xymox / The Other
Clan Of Xymox / The Other Grenswerk, Venlo
1
20:00
Joe Bonamassa Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Zaans Klarinet Kollektief De Vermaning, Zaandam
Foto Lil Kleine
Lil Kleine Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Janne Schra Zaantheater, Zaandam
20:00
Klein Orkest Deventer Schouwburg, Deventer
1
Dries Roelvink Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Bruceband- Born in the USA 35th Anniversary Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Snak The Ripper Iduna, Drachten
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Elesteon / Murphy McCoy / Sense of Urgency Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tribute To Creedence Clearwater Revival Spirit of 66, Verviers
20:00
Ertebrekers / Delv!s De Zwerver, Oostende
20:00
William Fitzsimmons Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Markant Uden, Uden
20:00
Film: Le gamin au velo PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:00
Ernst Jansz Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Flying Bach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Laura Cox Band Groene Engel, Oss
20:00
3J'S - Heroes of Music Chassé Theater, Breda
Foto Bonnie Tyler
Bonnie Tyler TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Night Fever De Basiliek, Veenendaal
20:00
Suzan & Freek TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F♥ck it Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Hein - Boventoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater De Omval, Diemen
20:15
Nathan Ball De Helling, Utrecht
Foto Di-rect
Di-rect Koninklijke Schouwburg, Den Haag
2
Foto Donnie (NL)
Donnie (NL) 013, Tilburg
1
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
SYMPHONIC JUNCTION: La Passion de Jeanne d’Arc Paard, Den Haag
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Klezmajeur het Oude Kerkje, Oost- West- en Middelbeers
Foto Mandolin Orange
Mandolin Orange Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Eric Vaarzon Morel Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ensemble Hermes Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Paris Monster Luxor Live, Arnhem
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
20:30
Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Mister Pretty 25 jaar Jubileum show + Spring Tide Paard, Den Haag
Foto Manfred Mann's Earth Band
Manfred Mann's Earth Band Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Doomstad #5: Gold / Raketkanon
Doomstad #5: Gold / Raketkanon EKKO, Utrecht
1
20:30
Sick Sabbath P3, Purmerend
20:30
Illustere Figuren: Intergalactische hoorspelen Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Celine Cairo Simplon, Groningen
20:30
Sanne Rambags / Sun-mi Hong Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gosto TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Folk Road Show Manifesto, Hoorn
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn Paradox, Tilburg
20:30
Chameleon Vox Paard, Den Haag
Foto Sabrina Starke
Sabrina Starke Fluor, Amersfoort
1
20:30
Faces on TV Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Rolf Sanchez De Vorstin, Hilversum
20:45
Joy Division Undercover Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse Bibelot, Dordrecht
21:00
The Bootleg Doors SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
De Bonanza TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Stahlzeit - Rammstein Tribute Markant Uden, Uden
21:00
Rusty Cage De Bakkerij, Castricum
22:00
Con O Struct Dynamo, Eindhoven
22:00
The Essex Green Vera, Groningen
22:00
Helmond LIVE: The Colour Collection Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Altoooooh! Luxor Live, Arnhem
Con O Struct Dynamo, Eindhoven
22:30
Sweet Mary Jane Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
23:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
23:00
Zer00's Heroes Hedon, Zwolle
23:00
Dutch Fretless Guitar Festival Q-Factory, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band 013, Tilburg
1
23:00
Smèrrig Effenaar, Eindhoven
23:45
Dj Flava / DJ Mass / DJ Prime Doornroosje, Nijmegen

zondag 12 mei 2019

Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:00
Ivo Rosbeek Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
Kizzy De Kennismakerij, Tilburg
13:00
JASPER ITURROSPE TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour SaZa Topsporthal, Doetinchem
15:00
The Cards De Bosuil, Weert
15:00
Andy Sergeant PopEi, Eindhoven
15:00
CoMa Maastricht + CoMa Eindhoven - Numberless Fingers ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Battle 4 BOA: Sticky Sweet / Voidcrawler / ASTRAEA / Tin Man Syndrome Baroeg, Rotterdam
15:00
Daisy Correia St. Willibrordus, Heiloo
15:00
Christoff & Lindsay Oktoberhallen, Wieze
Pagina -401