PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -400
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 mei
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:15
De Pul
Uden
21:30
De Lantaarn
Hellendoorn
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Metropool Enschede
Enschede
za 18 mei
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Weijer
Boxmeer
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
ATLAS Theater
Emmen
De Maaspoort
Venlo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
C.C Warenar
Wassenaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
11:15
Openluchttheater Engbergen
Voorst
12:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
17:00
Dynamo
Eindhoven
1
17:30
Patronaat
Haarlem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
4
19:30
Fort33
Leusden
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Paradiso
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Muziekcentrum Enschede
Enschede
2
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond

vrijdag 17 mei 2019

21:00
Zig Zags + Gramma V11, Rotterdam
21:00
o.a. Danny Sahupala - Tribute to 2016 Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Maiden United Bibelot, Dordrecht
21:00
Joy Division Undercover - 40 Years Unknown Pleasures Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Pensées Nocturnes (F) + Unholy Lust (USA) Little Devil, Tilburg
21:00
Austin Miller Corneel, Lelystad
21:00
Swinder Vera, Groningen
21:00
Jaimi Faulkner + Small Time Bandits Het Bolwerk, Sneek
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss De Vorstin, Hilversum
21:15
In the Attic De Pul, Uden
21:30
Journey Tribute De Lantaarn, Hellendoorn
21:30
Coinmen 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
Saint Agnes Paradiso, Amsterdam
22:15
Maurice van Hoek CHV Noordkade, Veghel
23:00
Jael Metropool Enschede, Enschede

zaterdag 18 mei 2019

Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Weijer, Boxmeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Flint, Amersfoort
Romy Monteiro Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum De Harmonie, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thijs Kemperink - Bonje Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Gooiland, Hilversum
11:15
Amfipop Openluchttheater Engbergen, Voorst
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale Paradiso, Amsterdam
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi Baroeg, Rotterdam
15:00
Will And The People Cinetol, Amsterdam
16:00
Achterhoeks Metalfestival Openluchttheater Eibergen, Eibergen
17:00
Anno Domini / Up The Irons Dynamo, Eindhoven
1
17:30
The JB's Patronaat, Haarlem
18:00
Els de Schepper Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse De Oosterpoort, Groningen
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale Melkweg, Amsterdam
19:30
Judy Blank Paard, Den Haag
Foto Tom Walker
Tom Walker Paard, Den Haag
4
19:30
In The Woods - Suzanne Jarvie feat. Kate Fenner & Chris Brown Fort33, Leusden
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bruceband De Bosuil, Weert
20:00
Black Bottle Riot Poppodium Volt, Sittard
20:00
Blackpink AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bökkers DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Drax Project Paradiso, Amsterdam
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Theater De Veste, Delft
1
20:00
Kaia Kater Q-Factory, Amsterdam
20:00
Brides Of Lucifer Trix, Antwerpen
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Rondé Hedon, Zwolle
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Absolutely Floyd / Bootleg Doors Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Muziekcentrum Enschede, Enschede
2
20:00
The Bony King of Nowhere Simplon, Groningen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Parktheater, Eindhoven
20:00
Saint Agnes dB's, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Markant Uden, Uden
20:15
The Elvis Concert Metropool Enschede, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Ruben Hein Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Wild Man Conspiracy PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Racoon Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Mezz on tour: Def Americans Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans Chassé Theater, Breda
20:30
The Doors Alive De Spot, Middelburg
20:30
Different Elvis Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Patty Griffin Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Caamp Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita Musis, Arnhem
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Haymaker / Midnight Tattoo / The Reapers Duycker, Hoofddorp
20:30
[ MY NATURE ] Hedon, Zwolle
20:30
Janne Schra - Lalala Love BREStheater, Brielle
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Clarks Cacaofabriek, Helmond
Pagina -400