PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 apr
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Depot
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
De Flux
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Livestream
Online
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
vr 30 apr
Orpheus
Apeldoorn
Hedon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
18:45
De Bosuil
Weert
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Baroeg
Rotterdam
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
19:00
De Vorstin
Hilversum
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Lovelee
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Victorie
Alkmaar
Vera
Groningen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Capitole
Gent
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Kursaal Oostende
Oostende
Simplon
Groningen
20:00
Complex
Maastricht
20:00
De Helling
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn

donderdag 29 april 2021

Zwangere Guy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
Clouseau Het Depot, Leuven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - In het beste geval Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bløf Chassé Theater, Breda
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sven Hammond Paard, Den Haag
Elodie Poux Koninklijk Circus, Brussel
Roscoe / Sophia / Trixie Whitley Botanique, Brussel
Donovan Le Magicien La Madeleine, Brussel
Gregory Page De Flux, Zaandam
20:00
Hang Youth Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Luwten Livestream, Online
20:00
3JS Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Steel Pulse Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Analogues - Let It Be: abbey road Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino - Opgefokt Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Vreemde Kostgangers - doen het weer Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
René van Meurs - Hunkert Munttheater, Weert
20:30
Martha High & the Italian Royal Family Paard, Den Haag
Flyying Colours Vera, Groningen
Foto Therapy?
Therapy? Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Toegift, Den Hoorn
20:30
Janne Schra - Janne & de Vogels AINSI, Maastricht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains De Oosterpoort, Groningen
Iamthemorning Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now DeLaMar, Amsterdam
JazzRock Café: T- 5 Peter Tiehuis ft. Martin Verdonk Metropool, Hengelo
Fortarock: Deluge / Hypno5e Merleyn, Nijmegen

vrijdag 30 april 2021

Douwe Bob - theatertour 2021 Orpheus, Apeldoorn
Wende Hedon, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Frank Boeijen - Theatertour 2020 C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Netherlands Deathfest V Effenaar, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Bellevue, Amsterdam
Rhythm & Blues Night De Oosterpoort, Groningen
18:30
Stage 1,5: Jungle By Night - Pilot Event Patronaat, Haarlem
18:45
SLOPER De Bosuil, Weert
Therapy? Luxor Live, Arnhem
Georgia Melkweg, Amsterdam
Kublai Khan Patronaat, Haarlem
Hypno5e + Déluge | Baroeg Baroeg, Rotterdam
Girls In Hawaii Botanique, Brussel
S10 Paradiso, Amsterdam
19:00
The Doors in Concert De Vorstin, Hilversum
19:00
Maurino Q-Factory, Amsterdam
19:30
Jon and Roy Lovelee, Amsterdam
19:30
Aaron Taylor Paradiso, Amsterdam
Clan Of Xymox Hall Of Fame, Tilburg
Ares Luxor Live, Arnhem
Foto Scarlet Stories
Scarlet Stories Boerderij, Zoetermeer
19:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Paradiso, Amsterdam
Arlo Parks TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Altin Gün - Testen voor toegang evenement Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Geert Teis, Stadskanaal
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix Podium Victorie, Alkmaar
Will And The People Vera, Groningen
20:00
Ida Nielsen Band Groene Engel, Oss
20:00
The James Hunter Six De Oosterpoort, Groningen
Mama's Jasje Capitole, Gent
Milow C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Foto Tino Martin - Viva Las Vegas
Tino Martin - Viva Las Vegas Ziggo Dome, Amsterdam
Noordkaap Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bløf Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pestilence Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Analogues - Let It Be: abbey road Orpheus, Apeldoorn
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Domijnen, Sittard
20:00
OG3NE - Sweet Harmony Tour ATLAS Theater, Emmen
Queen The Music Kursaal Oostende, Oostende
Darlyn Simplon, Groningen
20:00
Enrico Sangiuliano / Hush & Sleep / Swart Complex, Maastricht
20:00
God is an Astronaut De Helling, Utrecht
Garou Koninklijk Circus, Brussel
Stef Bos - Tijd Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Niemanders Iduna, Drachten
20:00
Radio Melkweg: Dj Devereaux85 / Lektroy Melkweg, Amsterdam
20:00
Merol Melkweg, Amsterdam
20:00
3JS Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Joz + Jona (Disturbance) Baroeg, Rotterdam
20:15
Helden: Dutch Jazz Heritage - Art Blakey Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Dok6, Panningen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains Flint, Amersfoort
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -3