Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
10:15
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Martiniplaza
Groningen
17:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Spirit of 66
Verviers
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Lucky
Rijssen
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Vera
Groningen
22:00
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Meenthe
Steenwijk
De Toegift
Den Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
10:15
Bimhuis
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
12:45
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Dynamo
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
18:00
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Little Devil
Tilburg
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
woensdag 24 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater De Leest, Waalwijk
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
10:15
Jean-Guihen Queras
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Rupsje Nooitgenoeg
Martiniplaza, Groningen
17:00
Home Smart Home Night
Effenaar, Eindhoven
18:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
18:30
Allysha Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Max Gazzè
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Teenageparty
Lucky, Rijssen
Flatbush Zombies
Melkweg, Amsterdam
Fish
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Racoon
Wilminktheater, Enschede
Bombino
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Coathangers
dB's, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dans Dans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Millionaire
Rotown, Rotterdam
20:00
FKJ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Phosphorescent
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fatherson
Paradiso, Amsterdam
De Roots Fabriek presenteert: David Luning
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Oliver Francis
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arrested Development
Gigant, Apeldoorn
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
iepenUP Live: Wierd Duk - De Staat van Nederland
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Amber Olivier
Paradiso, Amsterdam
20:15
Guus Meeuwis
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Meervaart, Amsterdam
Anna Calvi
De Helling, Utrecht
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Herman van Veen - Een muzikale show
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jacqueline Govaert
De Kleine Willem, Enschede
Jorja Smith
Paradiso, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:30
Christof van der Ven
Luxor Live, Arnhem
20:30
Marissa Nadler
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Harry Sacksioni - Once Upon a Time
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Hedon, Zwolle
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Hater (ZWE)
Vera, Groningen
22:00
Hembree
Cinetol, Amsterdam
22:00
Haris
Paradiso, Amsterdam
donderdag 25 oktober 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
12:30
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Attila / Eskimo Callboy
Dynamo, Eindhoven
Frisse Duyck: Cookhouse / To Be We
Duycker, Hoofddorp
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Diamond Head
Little Devil, Tilburg
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam