Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
De Vasim
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
19:00
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Flint
Amersfoort
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
11:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Eden
Charleroi
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
14:00
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
The Jack
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
18:00
Metropool Enschede
Enschede
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
22:00
Vera
Groningen
20:00
DOT
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Music Club Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
vrijdag 24 mei 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Albert van Abbe / Zadig
De Vasim, Nijmegen
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
Remy
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
zaterdag 25 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
23:30
London's Burning
Paradiso, Amsterdam
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
Tyler Ramsey
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hydrogen Sea
Melkweg, Amsterdam
16:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Arnhem, Arnhem
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Kik Speelt Boudewijn De Groot Met Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
14:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
18:00
Classsh
Metropool Enschede, Enschede
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
22:00
Housewives
Vera, Groningen
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Andre Hazes Jr.
Music Club Kampen, Kampen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht