PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -397
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 mei
20:00
Groene Engel
Oss
1
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
L'entrepot
Arlon
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
1
3
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
013
Tilburg
1
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Fluor
Amersfoort
Vera
Groningen
1
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Pier 15
Breda
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
So What!
Gouda
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Metropool
Hengelo
23:00
De Vasim
Nijmegen
za 25 mei
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater RhederArt
Dieren
Music Club Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Ethias Arena
Hasselt
Flint
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
11:00
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Paard
Den Haag
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
16:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Forum Theater
Sittard
19:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
1
Dynamo
Eindhoven
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

vrijdag 24 mei 2019

20:00
Desert Storm / Gaping Moles Groene Engel, Oss
1
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A. De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Brian McKnight The Box, Amsterdam
20:00
dEUS Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Heavy De Helling, Utrecht
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst Agnietenhof, Tiel
20:00
Daniel Romano M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Rockzilla Poppodium Volt, Sittard
20:00
Brutus / Raketkanon L'entrepot, Arlon
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Viva Hollandia 2019 Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
1
3
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse Gigant, Apeldoorn
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ledeltheater, Oostburg
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Frans Bauer Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Nederpop All Stars Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael 013, Tilburg
1
Foto Steve Hackett
Steve Hackett Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Guess What Spirit of 66, Verviers
20:30
Rowwen Heze Fluor, Amersfoort
Foto Finn Andrews
Finn Andrews Vera, Groningen
1
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Storm / Winther Bimhuis, Amsterdam
20:30
Yves Berendse Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Sabrina Starke P60, Amstelveen
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA) Patronaat, Haarlem
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tony Momrelle Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Punkrock Riot Pier 15, Breda
20:30
Julian Sas De Vorstin, Hilversum
20:30
Stake Cinetol, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Meervaart, Amsterdam
Foto Remy
Remy Doornroosje, Nijmegen
1
20:45
Michael Prins Cacaofabriek, Helmond
21:00
Cookhouse Luxor Live, Arnhem
21:00
The Dawn Brothers Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Doors in Concert De Peppel, Zeist
21:00
Canshaker Pi So What!, Gouda
21:00
Unstoppable Knight Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics Grounds, Rotterdam
21:00
Kurtis Blow Q-Factory, Amsterdam
Foto The Mauskovic Dance Band
The Mauskovic Dance Band EKKO, Utrecht
1
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Fata Boom Merleyn, Nijmegen
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams Xinix, Nieuwendijk
22:00
Stippenlift Podium Asteriks, Leeuwarden
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Pina Metropool, Hengelo
23:00
Albert van Abbe / Zadig De Vasim, Nijmegen

zaterdag 25 mei 2019

Kommil Foo - Oogst Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen Theater RhederArt, Dieren
Andre Hazes Jr. Music Club Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
Niels Destadsbader in de kinderschoenen Ethias Arena, Hasselt
De Partizanen - Het leven an sich Flint, Amersfoort
Patrick Laureij Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán Kulturhus Holten, Holten
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Souvenirs Munttheater, Weert
Louise Korthals - Alles is er De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes Q-Factory, Amsterdam
14:00
Sniester Festival Paard, Den Haag
14:00
Submit Fest Baroeg, Rotterdam
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
16:00
Nick Mulvey Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016 Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Classsh Metropool Enschede, Enschede
19:00
Hydrogen Sea Melkweg, Amsterdam
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
19:00
Raymond van het Groenewoud Melkweg, Amsterdam
19:00
Pop Top: I Love the 80's! Forum Theater, Sittard
19:30
Beats By Esko & Friends De Oosterpoort, Groningen
19:30
Doyle Bramhall II De Helling, Utrecht
Foto MaYaN
MaYaN Luxor Live, Arnhem
1
Foto Transmissions 1. live: She Past Away
Transmissions 1. live: She Past Away Dynamo, Eindhoven
1
19:45
Strand Of Oaks TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Bedankconcert Riezz Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Deep Blue Something Poppodium Volt, Sittard
20:00
Angèle Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ogham Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -397