Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:15
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
22:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Singer Theater
Laren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Lux
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Lucky
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
18:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Cinetol
Amsterdam
18:00
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
woensdag 24 oktober 2018
Flatbush Zombies
Melkweg, Amsterdam
19:00
Max Gazzè
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Allysha Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Jean-Guihen Queras
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Arrested Development
Gigant, Apeldoorn
20:30
Christof van der Ven
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dans Dans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:15
Guus Meeuwis
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Home Smart Home Night
Effenaar, Eindhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Jacqueline Govaert
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Racoon
Wilminktheater, Enschede
22:00
Hater (ZWE)
Vera, Groningen
Bombino
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Rupsje Nooitgenoeg
Martiniplaza, Groningen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Harry Sacksioni - Once Upon a Time
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Singer Theater, Laren
20:00
iepenUP Live: Wierd Duk - De Staat van Nederland
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Fish
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Lux, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Teenageparty
Lucky, Rijssen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Millionaire
Rotown, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
Anna Calvi
De Helling, Utrecht
20:00
The Coathangers
dB's, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman van Veen - Een muzikale show
De Maaspoort, Venlo
18:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Hedon, Zwolle
donderdag 25 oktober 2018
20:30
Garrett T. Capps + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Popquiz - 18 jan
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Fluor, Amersfoort
Bazart
Paradiso, Amsterdam
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
James Watss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dans Dans
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
EUT
Tolhuistuin, Amsterdam
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ólafur Arnalds
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Johnny Boeve
Gigant, Apeldoorn
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Pieta Brown
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater De Kolk, Assen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
Bombino
Mezz, Breda
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:00
Down By Law
Paard, Den Haag
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer