Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Forum Theater
Sittard
Flint
Amersfoort
Ethias Arena
Hasselt
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Eden
Charleroi
Dynamo
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DOT
Groningen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Speeldoos
Vught
19:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Café de Bel
Rotterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Sportpaleis
Antwerpen
Sound Dog
Breda
17:00
Seven cocktailbar
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rotown
Rotterdam
18:15
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
12:00
Nutshuis
Den Haag
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Maloe Melo
Amsterdam
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Koninklijk Circus
Brussel
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
10:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:30
Cacaofabriek
Helmond
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
zaterdag 25 mei 2019
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Junushoff Theater, Wageningen
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
21:00
Julian Sas
Groene Engel, Oss
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
19:00
Pop Top: I Love the 80's!
Forum Theater, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
20:30
REMY
EKKO, Utrecht
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Perform Amy Winehouse
013, Tilburg
zondag 26 mei 2019
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
Fit For An Autopsy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
20:00
Novo Amor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen - Hommage aan het mijnverleden
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eagles
Sportpaleis, Antwerpen
1914
Sound Dog, Breda
17:00
J R&B Bluesband
Seven cocktailbar, Groningen
20:00
Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alain Clark / Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
18:15
Steve Hackett
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Bergolf
PopEi, Eindhoven
20:00
Rondé
Patronaat, Haarlem
15:30
Sunday Sessions - Crazy Little Things
Patronaat, Haarlem
The Milk Carton Kids
Paradiso, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Mark Post
Paradiso, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dirk Annema / Jan Verhoek / Wolter Broekemaa
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
11:00
Francis van Broekhuizen / Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
12:00
Iris Penning
Nutshuis, Den Haag
19:00
LIVE: Stage Experience Mei 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ruben Blades Is Not My Name
Melkweg, Amsterdam
Tom Speight
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dit is mijn leven - Henk Bernard
Markant Uden, Uden
The Soap Girls
Maloe Melo, Amsterdam
Geike
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Deep Blue Something
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: The Bloodstrings [DE] + The Bad Juju [ITA]
LOLA050, Groningen
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Lou
Koninklijk Circus, Brussel
Kurtis Blow
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
PWH Live
Fluor, Amersfoort
Jacco Gardner - Somnium
Effenaar, Eindhoven
15:00
PYURE
ECI Cultuurfabriek, Roermond
10:00
Victory Royale Met Djuncan & Marnickur
Dynamo, Eindhoven
Kikagaku Moyo
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Maartje Rammeloo & Mark van Nispen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
14:15
Harpsoon
D' Engelenburgh, Fijnaart
Nick Cave
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Mildlife
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Hoochies
Café Camille, Beverwijk
20:00
Geike
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:30
Pristine
Cacaofabriek, Helmond
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Debashish Bhattacharya
Bimhuis, Amsterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg