Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
17:00
La Madeleine
Brussel
18:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Cinetol
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
19:15
Hedon
Zwolle
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
23:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
dB's
Utrecht
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Zinder
Tiel
De Groot
Terwolde
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Kulturhus
Ruurlo
21:00
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
vrijdag 26 oktober 2018
20:15
Koray Avci
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Parktheater, Eindhoven
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven
JAGD
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Eigenzinnig
Burgerweeshuis, Deventer
Fleddy Melculy / Pene Corrida
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:00
GUAP Night @ Magazijn
Bleyenberg, Den Haag
Fish
Paard, Den Haag
19:30
Haagse Popweek One Love Reggae Special
Paard, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Iris Hond - Bewogen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cat Power
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
18:30
Yuko
Mezz, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
JW Roy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Bluebirds
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Paul de Munnik
Posttheater, Arnhem
20:30
Popronde Arnhem
Luxor Live, Arnhem
20:00
Popronde Met: Van Common + Moon Moon Moon
Willemeen, Arnhem
20:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Musis, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mac DeMarco
De Roma, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
London's Burning: Kakkmaddafakka / The Garden
Paradiso, Amsterdam
22:00
Garrett T. Caps
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Bones Of J.R Jones
Q-Factory, Amsterdam
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Alexander Hacke / David Eugene Edwards
Tolhuistuin, Amsterdam
Aaron Parks / Dhafer Youssef
Meervaart, Amsterdam
20:00
Haytham Safia Qu4rtet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Manus Baba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amber Arcades
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Attila / Eskimo Callboy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Burgerkill
Melkweg, Amsterdam
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
19:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
20:00
Wende Snijders - Mens
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 oktober 2018
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
19:15
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
21:00
Ben Poole / Sean Webster
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dr. Lektroluv
De Peppel, Zeist
The High Kings
Figi Theater, Zeist
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
20:00
Blackberry Smoke
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Speeldoos, Vught
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
23:00
Apenkooi
Grenswerk, Venlo
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr
De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:30
Teleman
EKKO, Utrecht
20:00
Spandau Ballet
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Black Earth Festival presents Fistula / Grime + 3
dB's, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
Randy Hansen
De Pul, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Boef
013, Tilburg
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
20:00
Racoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
The Fortunate Sons
De Groot, Terwolde
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Crystal Dream U2 Experience
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens
Kulturhus, Ruurlo
21:00
Saint Agnes
V11, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
23:00
Jacin Trill
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen