Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Flux
Zaandam
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Simplon
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Cultuurschuur
Monster
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
23:00
EKKO
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Metropool
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Sneek
Sneek
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stroomhuis
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Grenedeer
Gronsveld
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Veluvine
Nunspeet
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
10:15
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
17:00
La Madeleine
Brussel
18:30
Mezz
Breda
18:30
Cinetol
Amsterdam
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
donderdag 25 oktober 2018
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Leif de Leeuw Band
De Flux, Zaandam
Club 3voor12/Utrecht met Alec Todd + 2
dB's, Utrecht
20:00
James Watss
Paradiso, Amsterdam
Causes
De Helling, Utrecht
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Elius Inferno & The magic Octagram
Simplon, Groningen
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Joost
Effenaar, Eindhoven
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Gers Pardoel
Cultura, Ede
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Herman van Veen - Een Muzikale Show
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
AZIZA
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
20:30
Master drummers of Burundi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
20:30
Memphis Maniacs
De Spot, Middelburg
20:30
Bill Evans / Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
20:30
Celine Weerts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Blacklight Beerpong
Hedon, Zwolle
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater De Kolk, Assen
20:30
Garrett T. Capps + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Fluor, Amersfoort
21:00
Wende Snijders - Mens
Grenswerk, Venlo
21:00
Pieta Brown
Luxor Live, Arnhem
21:00
Popquiz - 18 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Klerkx & the Secret
Hedon, Zwolle
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
vrijdag 26 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Gare Du Nord
Metropool, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
JAGD
Stroomhuis, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Iris Hond - Bewogen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
18:30
Yuko
Mezz, Breda
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel