Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Podium 't Beest
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Molen De Ster
Utrecht
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
18:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
La Madeleine
Brussel
17:00
La Madeleine
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Estrado
Harderwijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Spot
Middelburg
20:30
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
18:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bleyenberg
Den Haag
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
21:00
The Bones Of J.R Jones
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
21:00
Rico & Sticks
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Wende Snijders - Mens
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Onmens + Caron
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
The Whiskey Priests
Podium 't Beest, Goes
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Dutch Eagles - Fly Like an Eagle
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Parkgebouw, Rijssen
London's Burning: Kakkmaddafakka / The Garden
Paradiso, Amsterdam
Fish
Paard, Den Haag
19:30
Haagse Popweek One Love Reggae Special
Paard, Den Haag
19:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
20:30
The Pilgrims
P3, Purmerend
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Randy Hansen
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Judy Blank
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Throwback To: Niels Geusebroek Sings Coldplay
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Koray Avci
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maan
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Musis, Arnhem
20:00
Mahsa Vahdat
Molen De Ster, Utrecht
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
18:30
Yuko
Mezz, Breda
21:00
Ten Times A Million
Metropool Enschede, Enschede
Maan
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Necrophobic
Metropool, Hengelo
Gare Du Nord
Metropool, Hengelo
20:00
Manus Baba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Attila / Eskimo Callboy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Burgerkill
Melkweg, Amsterdam
Aaron Parks / Dhafer Youssef
Meervaart, Amsterdam
20:00
Haytham Safia Qu4rtet
Meervaart, Amsterdam
20:30
Popronde Arnhem
Luxor Live, Arnhem
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Dia De Muertos: Los Paja Brava + Banana Savannah
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
The Bootleg Doors
JJ Music House, Zoetermeer
Iris Hond - Bewogen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Sore Losers
Het Depot, Leuven
20:00
Mocromaniac
Het Bolwerk, Sneek
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
21:00
Master Drummers of Burundi
Grounds, Rotterdam
22:00
Vunzige Deuntjes
Groene Engel, Oss
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Grenswerk, Venlo
19:30
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
19:00
Marley Meets The 60's
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
JW Roy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Def Americans
Estrado, Harderwijk
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:00
Gers Pardoel neemt je mee de theaters in! - (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Infloyd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven
20:00
Jennie Lena
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Davy Brandts / DK / Jayda G
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vinchenzo
Doornroosje, Nijmegen
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
The Animals
De Spot, Middelburg
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Mac DeMarco
De Roma, Antwerpen
20:00
Memphis Maniacs
De Pul, Uden
Jerry Leger & The Situation / T-99
De Peppel, Zeist
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:00
Yuri Honing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Van Piekeren / zoetwater
De Kargadoor, Utrecht
Het Koninklijk Concertgebouworkest
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diamond Head
De Flux, Zaandam
21:00
Green Lizard tribute to the Nineties
De Bosuil, Weert
20:00
Sex Organs / The Devils / The Kryng
dB's, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Bizzey / Sodapop
Corneel, Lelystad
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Highway Rhythm and Blues Gang
City Hall Blues, Gramsbergen
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Eigenzinnig
Burgerweeshuis, Deventer
Fleddy Melculy / Pene Corrida
Burgerweeshuis, Deventer
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
20:00
GUAP Night @ Magazijn
Bleyenberg, Den Haag
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam