Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
G.C. Den Dries
Retie
Paleis 12
Brussel
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paard
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
So What!
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
City Hall Blues
Gramsbergen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
Metropool
Hengelo
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Simplon
Groningen
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Fluor
Amersfoort
De Kuip
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
vrijdag 31 mei 2019
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
20:00
Miscellaneous
StudioGonz, Gouda
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
20:30
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
STOUT!
So What!, Gouda
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
21:00
Sweet Mary Jane
City Hall Blues, Gramsbergen
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Abdomen / The Devils
Altstadt, Eindhoven
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
BoXruBa @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
zaterdag 01 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
Rockin' The Blues
013, Tilburg
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht