Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Koorenhuis
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Pier 15
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
L'entrepot
Arlon
20:15
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
21:00
Café de Bel
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
The Shack
Oude Meer
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Music Club Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 24 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
MaYaN
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Finn Andrews
Vera, Groningen
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
For I Am King
Simplon, Groningen
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
20:30
Yves Berendse
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brian McKnight
The Box, Amsterdam
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 mei 2019
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Ludens, Voorburg
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
REMY
EKKO, Utrecht
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
Jelle Paulusma
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Robin Borneman
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Perform Amy Winehouse
013, Tilburg
20:00
Ogham
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bedankconcert Riezz
Porgy en Bess, Terneuzen
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Deep Blue Something
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Pop Top: I Love the 80's!
Forum Theater, Sittard
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
21:00
Novo Amor
Rotown, Rotterdam
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
The Hoochies
The Shack, Oude Meer
21:00
Julian Sas
Groene Engel, Oss
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Andre Hazes Jr.
Music Club Kampen, Kampen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen