Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
16:00
Paard
Den Haag
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Pier 15
Breda
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Box
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Bel
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
De Helling
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Stenge
Heinkenszand
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DOT
Groningen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dynamo
Eindhoven
20:00
Eden
Charleroi
20:30
EKKO
Utrecht
Ethias Arena
Hasselt
Flint
Amersfoort
19:00
Forum Theater
Sittard
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Groene Engel
Oss
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kulturhus Holten
Holten
Luxor Live
Arnhem
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
vrijdag 24 mei 2019
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Yves Berendse
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
MaYaN
Patronaat, Haarlem
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
For I Am King
Simplon, Groningen
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brian McKnight
The Box, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Cuarteto Casals
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
Finn Andrews
Vera, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Julian Sas
Vorstin, Hilversum
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 25 mei 2019
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Perform Amy Winehouse
013, Tilburg
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
20:30
REMY
EKKO, Utrecht
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
19:00
Pop Top: I Love the 80's!
Forum Theater, Sittard
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Julian Sas
Groene Engel, Oss
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Junushoff Theater, Wageningen
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden