Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Posttheater
Arnhem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Groene Engel
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Luxor Live
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
21:00
So What!
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
L'entrepot
Arlon
20:00
The Box
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
23:00
De Vasim
Nijmegen
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
Q-Factory
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
The Shack
Oude Meer
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
14:00
Baroeg
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Paard
Den Haag
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
19:00
Forum Theater
Sittard
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Ethias Arena
Hasselt
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Bibelot
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
23:30
Paradiso
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
vrijdag 24 mei 2019
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:30
Julian Sas
Vorstin, Hilversum
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
For I Am King
Simplon, Groningen
Finn Andrews
Vera, Groningen
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cuarteto Casals
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:00
Brian McKnight
The Box, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
23:00
Albert van Abbe / Zadig
De Vasim, Nijmegen
19:30
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
zaterdag 25 mei 2019
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Tyler Ramsey
Q-Factory, Amsterdam
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Perform Amy Winehouse
013, Tilburg
20:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Kik Speelt Boudewijn De Groot Met Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Hoochies
The Shack, Oude Meer
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
19:45
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Robin Borneman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
REMY
EKKO, Utrecht
19:00
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
19:00
Pop Top: I Love the 80's!
Forum Theater, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ogham
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Novo Amor
Rotown, Rotterdam
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
16:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
23:30
London's Burning
Paradiso, Amsterdam
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft