Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Vera
Groningen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Figi Theater
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
DeMess
Naarden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
Veluvine
Nunspeet
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Baroeg
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:00
013
Tilburg
19:15
Koorenhuis
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kruisherenkapel
Uden
20:00
La Madeleine
Brussel
Bibelot
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
woensdag 31 oktober 2018
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 01 november 2018
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Spinvis - In Werkelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Klooster, Woerden
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vader + Entombed A.D. + The Modern Age Slavery + Hellavista
Baroeg, Rotterdam
Aborted + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
19:00
Headhunterz
013, Tilburg
19:15
Dinosaur
Koorenhuis, Den Haag
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Blaudzun / Luka
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lili Grace
Mezz, Breda
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
The Osmonds
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The High Kings
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Paard, Den Haag
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Matt Bianco
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Leon Bridges
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alela Diane
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Splendid
Rotown, Rotterdam
20:00
John Butler Trio
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Claw Boys Claw
Mezz, Breda
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Meridian Brothers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Trevor Powers
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:00
Flasher
Botanique, Brussel
20:00
The Story of GEORGE MICHAEL - Charly Luske
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pippo Pollina
Kruisherenkapel, Uden
20:00
Villagers
La Madeleine, Brussel
The Slackers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kim Janssen
Patronaat, Haarlem
20:00
Rob Lamothe
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mic Lowry
Tolhuistuin, Amsterdam
Monuments / Vola
Patronaat, Haarlem
20:00
Nina June
Luxor Live, Arnhem
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Behn Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Club Pussycat, What's New? - o.a. Electric Company, 3 Point Landing
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Live at LOLA: Faintest Idea (UK) - K-man & the 45's + 10 To Go!
LOLA050, Groningen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
The Human League
Effenaar, Eindhoven
Procol Harum
Hedon, Zwolle
20:15
Petra Stienen / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Turin Brakes
Luxor Live, Arnhem
The Pretty Things
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vinchenzo
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marlon Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer