Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
DeMess
Naarden
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
01:00
Dieka
Markelo
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
14:00
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Azotod
De Meern
Martiniplaza
Groningen
17:00
dB's
Utrecht
18:00
De Meerpaal
Dronten
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Hedon
Zwolle
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Fort33
Leusden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Woetsjtok
Brunssum
De Groot
Terwolde
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Amer
Amen
Paard
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Kulturhus
Ruurlo
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
zaterdag 27 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The High Kings
Figi Theater, Zeist
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
01:00
Maan
Dieka, Markelo
10:15
Matt Haimovitz
Bimhuis, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
15:30
BZB
Azotod, De Meern
K3
Martiniplaza, Groningen
17:00
Black Earth Festival presents Fistula / Grime + 3
dB's, Utrecht
18:00
BZB
De Meerpaal, Dronten
19:00
Robben Ford
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
19:30
Wende
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
In the Woods - A Song Journey Pt. 3: "Love & Loss"
Fort33, Leusden
19:30
Sam Gellaitry
Melkweg, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Luka Bloom
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blackberry Smoke
De Bosuil, Weert
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kayak
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Abba Gold
Manifesto, Hoorn
20:00
Randy Hansen
De Pul, Uden
20:00
Dr. Lektroluv
De Peppel, Zeist
20:00
Yorick van Norden
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Racoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
20:00
Amber Arcades
Merleyn, Nijmegen
20:00
Broeder Dieleman
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
20:00
Spandau Ballet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
The Fortunate Sons
De Groot, Terwolde
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Frank Blueka
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
FKJ
Botanique, Brussel
20:00
Prog invasion: België
Duycker, Hoofddorp
20:00
Pieta Brown
De Amer, Amen
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils
Vorstin, Hilversum
A Giant Dog
Vera, Groningen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Sore Losers
De Roma, Antwerpen
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
20:00
Rob Lamothe
Nijend 24, Anderen
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
6Lack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Musis, Arnhem
20:00
TEDDY ft. Irwan, Baas, Ell Rich
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
20:00
Bert Dockx
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Undercoversessie Led Zeppelin
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens
Kulturhus, Ruurlo
Boef
013, Tilburg
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Bluebirds
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fairport Convention
De Spot, Middelburg
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool, Hengelo
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
20:30
Theo Croker 'Star People Nation'
Bimhuis, Amsterdam