PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -390
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 03 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Rockhal
Ziggo Dome
Amsterdam
10
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
1
Comedy Club Haug
Rotterdam
1
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
La Madeleine
Brussel
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
21:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
di 04 jun
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Toneelschuur
Haarlem
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
wo 05 jun
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
1
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kuip
Rotterdam
3
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
1
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Vera
Groningen
do 06 jun
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
4
Paleis 12
Brussel
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
1
1
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Rotown
Rotterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Vera
Groningen

maandag 03 juni 2019

Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Danny Brown Melkweg, Amsterdam
19:30
IRMA Paradiso, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:00
Jan Keizer & Anny Schilder AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
San Francisco Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Spencer Krug Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Animals as Leaders Rockhal,
Foto Eagles
Eagles Ziggo Dome, Amsterdam
10
1
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Iris Penning De Parel van Zuilen, Utrecht
Foto Psychedelic Porn Crumpets
Psychedelic Porn Crumpets Merleyn, Nijmegen
1
Foto Judah Friedlander
Judah Friedlander Comedy Club Haug, Rotterdam
1
20:30
Alice Glass Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Soirée Des Octaves De La Musique 2019 La Madeleine, Brussel
Foto Cass McCombs
Cass McCombs Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
21:30
Mídia Ninja Paradiso, Amsterdam
23:00
Aries Melkweg, Amsterdam

dinsdag 04 juni 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Toneelschuur, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Jim Jones and the Righteous Mind
Jim Jones and the Righteous Mind Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zoé La Madeleine, Brussel
20:00
Sunmi Q-Factory, Amsterdam
Foto Judah Friedlander
Judah Friedlander 013, Tilburg
20:15
Kiki Schippers - Waar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Analogues Theater De Lievekamp, Oss
Beres Hammond / Harmony House Band De Oosterpoort, Groningen
20:30
Emotional Oranges Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
bene Cinetol, Amsterdam
21:00
EP Release: Géonne Hartman Hofman Café, Utrecht

woensdag 05 juni 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs De Domijnen, Sittard
1
17:00
Damian 'Jr Gong' Marley Woodstock69, Bloemendaal
Beres Hammond / Harmony House Band Melkweg, Amsterdam
19:30
The Messthetics Trix, Antwerpen
20:00
Will Varley Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Foto Marco Borsato
Marco Borsato De Kuip, Rotterdam
3
Max Jury Paradiso, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jambinai Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Piano Guys AFAS Live, Amsterdam
20:00
PUURliedjes PopEi, Eindhoven
Foto Jim Jones and the Righteous Mind
Jim Jones and the Righteous Mind Paard, Den Haag
1
20:15
Stef Bos - Ruimte MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Kiki Schippers - Waar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Analogues Theater De Lievekamp, Oss
20:30
KRS-One Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Marcus Miller Paradiso, Amsterdam
20:30
Jaco Pastorius Big Band / Jimmy Haslip / Scott Kinsey Group Boerderij, Zoetermeer
20:30
Tom Rosenthal Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel Hofman Café, Utrecht
21:00
Cookhouse Burgerweeshuis, Deventer
21:30
The Yawpers Vera, Groningen

donderdag 06 juni 2019

ANNE & LISA - Weltschmerz De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Aya Nakamura Melkweg, Amsterdam
19:00
The Needle Melkweg, Amsterdam
19:30
Black Peaks / Underoath Dynamo, Eindhoven
19:30
Nothing, Nowhere Melkweg, Amsterdam
Foto Mezzoforte
Mezzoforte Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Les Franglaises Koninklijk Circus, Brussel
Foto The Good, The Bad & The Queen
The Good, The Bad & The Queen Paradiso, Amsterdam
4
Foto Lenny Kravitz
Lenny Kravitz Paleis 12, Brussel
1
20:00
Kommil Foo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Fatal Flowers
Fatal Flowers Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
1
1
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
PUNK! Down And Outs + Sweet Empire De Bakkerij, Castricum
20:00
Marcus Miller TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3J'S - Heroes of Music Orpheus, Apeldoorn
Foto The Legendary Shack Shakers + The Mourning Glories
The Legendary Shack Shakers + The Mourning Glories Rotown, Rotterdam
1
20:00
Big Sexy Noise dB's, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Jake Clemons
Jake Clemons Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Zomaar Roes Vera, Groningen
Pagina -390