Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
18:30
Marktplein
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
20:30
So What!
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
013
Tilburg
20:00
Annabel
Rotterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
Door
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Gigant
Apeldoorn
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Metropool
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
vrijdag 31 mei 2019
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
20:00
Collabro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze
Patronaat, Haarlem
18:00
Kelly Briais / Steffen Morrison
Patronaat, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fata Boom
Simplon, Groningen
20:30
STOUT!
So What!, Gouda
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
BoXruBa @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Miscellaneous
StudioGonz, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 01 juni 2019
Rockin' The Blues
013, Tilburg
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
20:30
Kit Downes / Reinier Baas & Ben Van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Mama Africa Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen