Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Fluor
Amersfoort
Fort33
Leusden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gelredome
Arnhem
Groene Engel
Oss
Groote Kerk
Maassluis
Het Bolwerk
Sneek
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Imperiumtheater
Leiden
In the Woods
Leusden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
JVC De Schuit
Katwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
La Madeleine
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
Nijend 24
Anderen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Victorie
Alkmaar
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Rodahal
Kerkrade
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Sense
Dokkum
Simplon
Groningen
Sint Catharijnekerk
Brielle
Spant!
Bussum
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Swanla Theater
Zevenhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
zaterdag 04 april 2020
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Figi Theater, Zeist
Fischer-Z
Fluor, Amersfoort
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
Carolina Dijkhuizen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Def Americans
Groene Engel, Oss
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - StaarVaria
Groote Kerk, Maassluis
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
The Preacher Men - Blue
Het Kielzog, Hoogezand
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Frank Blueka
Imperiumtheater, Leiden
Annie Kinsella / Kieran Goss
In the Woods, Leusden
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Jan van Besouw, Goirle
The Grey Pants
JVC De Schuit, Katwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Salmo
La Madeleine, Brussel
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Frans Bauer - Live in Concert
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Juniore
Melkweg, Amsterdam
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
Anton Goudsmit / BRUUT!
Merleyn, Nijmegen
Dog Eat Dog
Metropool, Hengelo
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
Ik Zie U Graag...
Mezz, Breda
LIVE: Pene Corrida,
Muziekcafé Helmond, Helmond
Wouter Hamel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ocobar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
Muziekgieterij, Maastricht
Tabanka
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Margriet Sjoerdsma / Martin Fondse - This is not the end
Nijend 24, Anderen
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Drukwerk
P3, Purmerend
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Kraantje Pappie
Patronaat, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ryan McGarvey
Podium Victorie, Alkmaar
Spinvis - In Werkelijkheid
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Takida
Q-Factory, Amsterdam
Bintangs / the animals & friends
Q-Factory, Amsterdam
Viera Blech
Rodahal, Kerkrade
Supertrap - Breakfast in America
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rowwen Heze
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
3J'S
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
The Bluebirds
Sense, Dokkum
Bishop Nehru
Simplon, Groningen
Chosen Gospel Choir
Sint Catharijnekerk, Brielle
Angela Groothuizen - Lueke binge
Spant!, Bussum
Kiko Loureiro
Spirit of 66, Verviers
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Her Majesty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Crazy Piano's
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Leest, Waalwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Soul Preacher
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft