Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Koorenhuis
Den Haag
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
Sportpaleis
Antwerpen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
19:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
donderdag 01 november 2018
19:15
Dinosaur
Koorenhuis, Den Haag
Pippo Pollina
Kruisherenkapel, Uden
20:00
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Villagers
La Madeleine, Brussel
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: Faintest Idea (UK) - K-man & the 45's + 10 To Go!
LOLA050, Groningen
20:15
Turin Brakes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nina June
Luxor Live, Arnhem
20:00
The High Kings
Melkweg, Amsterdam
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
21:00
Gold Star
Merleyn, Nijmegen
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
Claw Boys Claw
Mezz, Breda
20:00
Lili Grace
Mezz, Breda
20:15
Petra Stienen / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Suzan & Freek
Neushoorn, Leeuwarden
Aborted + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wende Snijders - Mens
Paard, Den Haag
22:00
Moving Targets
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dia de Los Muertos
Paradiso, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
20:00
Behn Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Monuments / Vola
Patronaat, Haarlem
20:00
Kim Janssen
Patronaat, Haarlem
20:00
Club Pussycat, What's New? - o.a. Electric Company, 3 Point Landing
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Meridian Brothers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Splendid
Rotown, Rotterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Story of GEORGE MICHAEL - Charly Luske
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jeroen Zijlstra / Tjitske Jansen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marlon Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mic Lowry
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Vera, Groningen
20:30
Flip Noorman - De Big One
Werftheater, Utrecht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 november 2018
19:30
Marlon Williams
013, Tilburg
20:00
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Dia de Muertos: Los Paja Brava + The Marinos + Expo + DJ's & more
Altstadt, Eindhoven
20:00
Leon Bridges
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Hermine Deurloo & Mike Boddé
Beauforthuis, Austerlitz
Gruppo Sportivo
Bibelot, Dordrecht
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
20:30
Dinosaur
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tunng
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
20:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Israel Nash
Botanique, Brussel
20:30
Sarah Shook & the Disarmers
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Ex
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
Herman van Veen - Vanavond
Chassé Theater, Breda
21:00
Jennie Lena
Corneel, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek