PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -384
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 06 nov
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
1
Paradiso
Amsterdam
4
2
Vera
Groningen
2
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
wo 07 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Dok6
Panningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Grenswerk
Venlo
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Klooster
Woerden
Theater De Klinker
Winschoten
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Melkweg
Amsterdam
3
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Molen De Ster
Utrecht
2
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Molen De Ster
Utrecht
1
1
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rietveld Theater
Delft
Vera
Groningen
1
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Spot
Middelburg
Hedon
Zwolle
2
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
do 08 nov
Cultuurhuis De Klinker Winschoten
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam

dinsdag 06 november 2018

20:15
Lakshmi - Adem De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mattiel Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Bach & Bleekwater - Esther Apituley's Locomotive en Leny Breederveld Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Greg Howe TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Vapors of Morphine
Vapors of Morphine 013, Tilburg
1
Foto The Growlers
The Growlers Paradiso, Amsterdam
4
2
Foto IDLES + support
IDLES + support Vera, Groningen
2
21:00
Jarrod Dickenson Hedon, Zwolle
21:00
Level 42 Hedon, Zwolle

woensdag 07 november 2018

Stefano Keizers - Erg Heel Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Leidse Schouwburg, Leiden
1
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?! Podium Boxtel, Boxtel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Dakota, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Dok6, Panningen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Het Evertshuis, Bodegraven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Odeon, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Moedt Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Deventer Schouwburg, Deventer
Herman van Veen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders Grenswerk, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Boerderij, Huizen
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum Het Klooster, Woerden
Yentl en de Boer - Magie Theater De Klinker, Winschoten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Brant Bjork
Brant Bjork Melkweg, Amsterdam
3
Raphael Saadiq Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Entombed AD / Vader Gigant, Apeldoorn
19:00
Uriah Heep La Madeleine, Brussel
19:30
Wafia Melkweg, Amsterdam
19:30
Protoje & The Indiggnation Melkweg, Amsterdam
Fever Ray TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Edson Da Graça - Wakker Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Eye in the Sky Hedon, Zwolle
1
20:00
David August Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The New Romanian Choir & The International Symphony Orchestra - The St Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
DPR Live: Ctyl World Tour P60, Amstelveen
20:00
Level 42 Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lakshmi - Adem De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Poliça Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Nightwish Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Mattiel Botanique, Brussel
20:00
It's EPI night at Paradiso Paradiso, Amsterdam
20:00
Jarreau Vandal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Club Guy & Roni Luxor Live, Arnhem
20:00
Maceo Parker Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lanois / Venetian Snares Paard, Den Haag
20:00
Dans Dans Handelsbeurs, Gent
20:00
Paul Young Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cold Cave Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Hudson Taylor Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek Markant Uden, Uden
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst De Weijer, Boxmeer
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater Sneek, Sneek
20:15
Abe Partridge / Jarrod Dickenson Luxor Live, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Purper - Purper's Passie Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love Veluvine, Nunspeet
20:30
Tracyanne & Danny Het Zonnehuis, Amsterdam
Foto Jen Cloher
Jen Cloher Molen De Ster, Utrecht
2
20:30
Comedy Night Podium Victorie, Alkmaar
Foto Jen Cloher
Jen Cloher Molen De Ster, Utrecht
1
1
20:30
Popa Chubby Grenswerk, Venlo
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Paul de Munnik Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest Rietveld Theater, Delft
Foto Superorganism
Superorganism Vera, Groningen
1
1
20:30
jaimie branch's Fly or Die Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tamikrest Metropool, Hengelo
20:30
Tangarine Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Eric Gales De Spot, Middelburg
Foto Black Honey
Black Honey Hedon, Zwolle
2
21:00
Jaap Boots Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Charly Sugar Factory, Amsterdam

donderdag 08 november 2018

Jordyn Mallory / Rachel Kramer Cultuurhuis De Klinker Winschoten, Winschoten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Cuijk, Cuijk
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -384