PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -384
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 jun
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
8
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
EKKO
Utrecht
2
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Q-Factory
Amsterdam
1
1
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:45
De Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zo 09 jun
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
dB's
Utrecht
18:00
Domineeskamp
Raalte
18:00
Café Centrum
Delfzijl
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
Tropenmuseum
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
AFAS Live
Amsterdam
5
De Oosterpoort
Groningen
1
2
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
ma 10 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
16:00
Musicon
Den Haag
1
Paard
Den Haag
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
AFAS Live
Amsterdam
1
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
1
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen

zaterdag 08 juni 2019

Foto Fatal Flowers
Fatal Flowers Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Borixon x PH Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Limburgs Fanfare Orkest - We Will Rock You, Queen Symphonie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Kift / The Messthetics Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Lucette van den Berg Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:00
Jasper Steverlinck De Nieuwe Kerk, Den Haag
Foto Elton John
Elton John Ziggo Dome, Amsterdam
8
20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast Metropool, Hengelo
20:00
Michiel Borstlap Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
KRS-One Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
DJ Pauluz / Frank Kvitta / Ici Sans Merci / Industrialyzer / Joshua Ka Hedon, Zwolle
20:00
The Bowie Collective Paard, Den Haag
20:00
Collabro Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kevin Annabel, Rotterdam
20:00
LDBR: Ataraxie (F) + Sol Sistere (CHL) + Kalmen (D) Little Devil, Tilburg
Foto Julio Iglesias
Julio Iglesias Sportpaleis, Antwerpen
20:00
3J'S - Heroes of Music Parktheater, Eindhoven
20:00
Stef Bos - Ruimte Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Philharmonie Bocholtz & Belgian Brass - Crossing borders in Windmusic Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amsterdam Sinfonietta met Eva-Maria Westbroek - Symfonie in liederen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Beres Hammond TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid Meervaart, Amsterdam
20:15
Bouke & the Elvis Matters Band Markant Uden, Uden
20:15
Rob de Nijs TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Shining (Zweden) De Helling, Utrecht
1
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Sunset Rollercoaster Cinetol, Amsterdam
20:30
Robert Jon & The Wreck Q-Factory, Amsterdam
20:30
Iris Hond TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Gruppo Sportivo DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Britta Maria, Maurits Fondse, Oleg Fateev - Chansons van Schoonheid en Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Charlie Hunter / Lucy Woodward Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hillsphere / Selfmachine Q-Factory, Amsterdam
20:30
Matt Schofield Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is Openluchttheater Cabrio, Soest
Foto Wand
Wand EKKO, Utrecht
2
20:30
KUF Cacaofabriek, Helmond
20:30
Crazy Little Things: Tribute to Queen De Spot, Middelburg
20:30
Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang Q-Factory, Amsterdam
1
1
20:45
Wild Romance Gigant, Apeldoorn
20:45
Prince Tribute by The Beautiful Ones Bibelot, Dordrecht
21:00
The Girl Who Cried Wolf Altstadt, Eindhoven
1
21:00
Live at LOLA: Vortex & Burning LOLA050, Groningen
21:00
Slechtvalk Popcentrale, Dordrecht
21:00
Steffen Morrison Metropool, Hengelo
21:45
Jake Clemons De Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Balkun Brothers (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Boogie Nights Luxor Live, Arnhem
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam Melkweg, Amsterdam
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zondag 09 juni 2019

Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:00
Dudok Quartet & Michele Mazzini Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Bram Wijnands: Jazz met Pinksteren D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Francesca Mariani PopEi, Eindhoven
15:00
Trijntje Oosterhuis & Aïcha Gill Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Jasper Steverlinck 't Rozenknopje, Eindhoven
15:30
G? Reinders & Douane Harmonie Nederland - G? Reinders & Douane Harmoni Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Dry Riverbed Trio / Jake La Botz dB's, Utrecht
18:00
Flavium Domineeskamp, Raalte
18:00
El Jackson Café Centrum, Delfzijl
2
19:00
RISE: The Story Of Augustines (2018) Melkweg, Amsterdam
Foto Red Bull Presents: The Future of Soul
Red Bull Presents: The Future of Soul Tropenmuseum, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead Effenaar, Eindhoven
19:30
Iris Penning Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Foto Eddie Vedder
Eddie Vedder AFAS Live, Amsterdam
5
Foto Michael Kiwanuka
Michael Kiwanuka De Oosterpoort, Groningen
1
2
20:00
An Evening with Bob Woodward RAI Theater, Amsterdam
20:30
King King Boerderij, Zoetermeer
20:30
IDK Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jasper Steverlinck 't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
ilario Duran “Contumbao” Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dale Watson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Beres Hammond Metropool Enschede, Enschede
20:30
Nouvelle Vague Q-Factory, Amsterdam
20:45
Gov't Mule Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Jarrod Dickenson Patronaat, Haarlem
21:00
Haru Nemuri V11, Rotterdam
21:00
The Wild Little Devil, Tilburg
21:00
The Legendary Shack Shakers Vera, Groningen
21:00
Ooostblok Metropool, Hengelo
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1

maandag 10 juni 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:15
Django Wagner AFAS Circustheater, Scheveningen
16:00
Heir Apparent Musicon, Den Haag
1
Beres Hammond Paard, Den Haag
19:30
Blackberry Smoke / Goodbye June Podium Victorie, Alkmaar
Foto Eddie Vedder
Eddie Vedder AFAS Live, Amsterdam
1
1
20:00
Jake La Botz / Smokestack Lightnin' Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Flamin' Groovies Paard, Den Haag
1
20:00
The Smashing Pumpkins Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Apichat Pakwan Cinetol, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Maroon 5
Maroon 5 Ziggo Dome, Amsterdam
1
1
20:00
Buitenspelen voor de GRAP: Bruxas / Donna Blue / Feng Suave / Janna La Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music Spant!, Bussum
20:15
Tribute To The Cats Band AFAS Circustheater, Scheveningen
Pagina -384