Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
20:00
Parkgebouw
Rijssen
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
21:30
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
17:45
Molen De Ster
Utrecht
16:00
EKKO
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Amer
Amen
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
vrijdag 09 november 2018
20:00
Jacin Trill
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evil Invaders
Simplon, Groningen
20:00
Splendid
Simplon, Groningen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mastersons
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Gales
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Fennesz - Exclusief NL Concert
Cacaofabriek, Helmond
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan
Metropool, Hengelo
20:00
JW Roy
Metropool, Hengelo
20:30
Over The Rhine
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Karl Jenkins
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
21:00
Massive Assault
Café De Lijst, Hoogeveen
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Lewsberg
Manifesto, Hoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Vaarzon Morel
Singer Theater, Laren
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
23:00
Dolltones
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Podium Asteriks, Leeuwarden
Douwe Bob - The Shape I’m In Tour (uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
20:00
The Fuzztones & The Godfathers
Muziekgieterij, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Nielson
De Spot, Middelburg
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Elephant 9
Merleyn, Nijmegen
20:30
Black Milk
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
The Bluebirds
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Bentleys - To Liverpool and back
Hoftheater, Raalte
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Parkgebouw, Rijssen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Noam Vazana – NANI
Grounds, Rotterdam
20:00
Mahalia
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Rotor + The Howl Ensemble + Massa
Baroeg, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Silverfaces & Certain Animals
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
21:00
Ben L’Oncle Soul / David Dam / Jimi Bellmartin / The Louis Windzak Sou
013, Tilburg
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Wende Snijders - Mens
013, Tilburg
21:30
Mexican Surf / Tony Clifton
De Pul, Uden
20:00
Dana Fuchs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
17:45
Brader Musiki
Molen De Ster, Utrecht
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Maceo Parker
Grenswerk, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
20:00
Anderson Council
Spirit of 66, Verviers
21:00
Rootsriders
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Amsterdam Klezmer Band XL
Hedon, Zwolle
Bökkers
Hedon, Zwolle
zaterdag 10 november 2018
20:00
Diotima Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Jamrock x Afrolosjes x 072
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's
De Meester, Almere
Herman van Veen - Vanavond
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stephen Fearing
De Amer, Amen
20:00
Johan
Fluor, Amersfoort
The Bluebirds
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
foja
Sugar Factory, Amsterdam