PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -380
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 jul
Hedon
Zwolle
1
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 13 jul
Studio A12
Bunnik
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Stevenskerk
Nijmegen
2
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Café ‘t Spektakel
Asten
Paleis Soestdijk
Baarn
1
1
20:00
Artis
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
zo 14 jul
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
Baroeg
Rotterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Ramblas
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
Paleis Soestdijk
Baarn
5
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:45
Doornroosje
Nijmegen
ma 15 jul
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
4AD
Diksmuide
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Merleyn
Nijmegen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
di 16 jul
00:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Rockhal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
3
Musicon
Den Haag
1
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
1
20:30
Duycker
Hoofddorp
1
wo 17 jul
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Zeester
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Concertgebouw
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
1
20:30
Rockhal
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
1
do 18 jul
00:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
dB's
Utrecht
De Vorstin
Hilversum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
OCCII
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
21:00
LOLA050
Groningen
22:45
Gebouw T
Bergen op Zoom
vr 19 jul
De Hip
Deventer
15:00
De Kaaij
Nijmegen
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
Podium Victorie
Alkmaar
1

vrijdag 12 juli 2019

Foto Living Colour
Living Colour Hedon, Zwolle
1
20:30
Baby Shakes Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
De Dijk Burgerweeshuis, Deventer
20:30
King Ayisoba Bimhuis, Amsterdam
20:30
Diggy Dex / Kenny B Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
King Khan and the Shrines Café Wilhelmina, Eindhoven
Foto Girlpool
Girlpool Rotown, Rotterdam
1
22:00
White Cowbell Oklahoma Paradiso, Amsterdam
23:30
Boss / Jamrock Paradiso, Amsterdam

zaterdag 13 juli 2019

Andre Hazes Jr. Studio A12, Bunnik
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Son Mieux / A.M. Sam Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Rommelhond Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Foto Luwten
Luwten Stevenskerk, Nijmegen
2
18:30
Christoff Kursaal Oostende, Oostende
19:00
MaX Melkweg, Amsterdam
19:00
Envenomed (AUS) + 124C41+ (It) + Deathisfaction Little Devil, Tilburg
20:00
Arsenal Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Cowboy Junkies Paradiso, Amsterdam
20:00
Rapalje Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
White Cowbell Oklahoma Café ‘t Spektakel, Asten
Foto Yann Tiersen - Royal Park Live
Yann Tiersen - Royal Park Live Paleis Soestdijk, Baarn
1
1
20:00
Zoomeravonden - Tim Dawn Artis, Amsterdam
20:30
JJ Whitehead & Aiden Jones Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Angelo Boltini & Friends / Three Little Clouds Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Howard Komproe Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Doors in Concert Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Frontstreet Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
LIVE: Sweetgodanimals Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
I Hate Models / SNTS / Tijana T Doornroosje, Nijmegen
23:30
Kiss All Hipsters Melkweg, Amsterdam

zondag 14 juli 2019

12:00
Pynarello Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Jodymoon Openluchttheater Ede, Ede
Wehrmacht A.D. + Spazztic Blurr + Radical Retard + Powerstroke @Baroeg Baroeg, Rotterdam
15:00
Amanda Collis (Sophia's Acoustic Sundays) BIRD, Rotterdam
15:00
Finale Mooie Noten Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
We Lack A Plan PopEi, Eindhoven
15:30
Armored Saint / Metal Church Iduna, Drachten
16:00
Hans Elzinga Ramblas, Nijmegen
Foto Gruesome
Gruesome Little Devil, Tilburg
1
20:00
40 UP Doornroosje, Nijmegen
20:00
Douwe Bob Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Xavier Rudd TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Beef Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
RAYS Paradiso, Amsterdam
1
Foto Tom Odell - Royal Park Live
Tom Odell - Royal Park Live Paleis Soestdijk, Baarn
5
20:30
Echo Collective Stevenskerk, Nijmegen
20:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:45
Endymion / GPF / Pavo / Tha Playah Doornroosje, Nijmegen

maandag 15 juli 2019

18:30
Switchfoot Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: The Briefs [USA] + Spit Pink [DE] LOLA050, Groningen
20:00
Foxing Paradiso, Amsterdam
20:00
Gossip Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Mattiel 4AD, Diksmuide
20:00
John Butler Trio Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Rising Appalachia Q-Factory, Amsterdam
Foto Kevin Morby
Kevin Morby Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:30
Kokoroko Stevenskerk, Nijmegen
22:00
Girlpool Paradiso, Amsterdam
23:45
Woody'92 Merleyn, Nijmegen
23:45
Grandmaster Flash / Odin / TLM Doornroosje, Nijmegen

dinsdag 16 juli 2019

00:00
DJ Marky / Djrum / Luke Vibert Doornroosje, Nijmegen
15:00
Chocolade / Eileen / Noëall / Odin / TLM Doornroosje, Nijmegen
19:00
Dark Tranquillity Rockhal,
19:30
Jimmy Barnes Melkweg, Amsterdam
19:30
Roxeanne Hazes Stevenskerk, Nijmegen
Foto Gossip
Gossip Paradiso, Amsterdam
3
Foto Gruesome
Gruesome Musicon, Den Haag
1
20:00
Daryl Hall & John Oates Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
1
20:30
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Duycker, Hoofddorp
1

woensdag 17 juli 2019

00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
De Leven Merleyn, Nijmegen
19:00
Sonreal Melkweg, Amsterdam
Foto No Vacation
No Vacation Paradiso, Amsterdam
1
Foto Aly & AJ
Aly & AJ Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Crown Jewels De Zeester, Nijmegen
20:00
Dead Man Ray Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama
Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama Concertgebouw, Amsterdam
Foto The Teskey Brothers
The Teskey Brothers Stevenskerk, Nijmegen
1
20:30
The Allman Betts Band Rockhal,
Gossip Paradiso, Amsterdam
23:30
Big Joanie Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 18 juli 2019

00:00
Carl Craig Doornroosje, Nijmegen
19:00
Flotsam And Jetsam Little Devil, Tilburg
20:00
Latifah Paradiso, Amsterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Delinquent Habits dB's, Utrecht
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Rotterdamse Horeca Open-Mic: Bar Slecht Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Moshulu Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lucidvox OCCII, Amsterdam
Foto Max Weinberg's Jukebox
Max Weinberg's Jukebox Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Josh Ritter Stevenskerk, Nijmegen
21:00
Live at LOLA: La Armada [US] + Meddler LOLA050, Groningen
22:45
E-Mann + Dreadless Gebouw T, Bergen op Zoom

vrijdag 19 juli 2019

White Cowbell Oklahoma De Hip, Deventer
15:00
Sweet Mary Jane De Kaaij, Nijmegen
19:00
Albion 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:30
Perry Farrel's Kind Heaven Orchestra Melkweg, Amsterdam
2
Foto The Wailers
The Wailers Podium Victorie, Alkmaar
1
Pagina -380