PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -379
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 jun
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
2
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Bonfire
Dordrecht
1
20:00
LOLA050
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
1
De Bosuil
Weert
1
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Vera
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
zo 23 jun
10:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
14:00
Koel310
Alkmaar
14:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Het Huis Verloren
Hoorn
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium 't Beest
Goes
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Het Veerkwartier
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Patronaat
Haarlem
1
Paradiso
Amsterdam
1
1
19:30
Paleis 12
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
Melkweg
Amsterdam
3
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grote Kerk
Groede
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
The Shack
Oude Meer
Hedon
Zwolle
Q-Factory
Amsterdam
3
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
ma 24 jun
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
2
19:30
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Rockhal
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
di 25 jun
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Sneek
Sneek
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Paard
Den Haag
1
20:00
Rockhal

zaterdag 22 juni 2019

19:30
Mereo Luxor Live, Arnhem
19:30
Benjamin Fro Melkweg, Amsterdam
Foto King Crimson
King Crimson Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
2
20:00
Steengoed #2 Fort33, Leusden
20:00
Tim Akkerman sings The Boss & The Billy Joel Experience Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Toe Maar Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Hillbilly Moonshiners Fluor, Amersfoort
20:00
De Dijk Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Martin Smith Bonfire, Dordrecht
1
20:00
Live at LOLA: Ink Bomb - Rebel Radio - more TBA LOLA050, Groningen
Foto Mark Knopfler
Mark Knopfler Sportpaleis, Antwerpen
Typhoon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Leo Sayer
Leo Sayer Q-Factory, Amsterdam
1
Foto Fatal Flowers
Fatal Flowers De Bosuil, Weert
1
20:00
Jasper Steverlinck De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Karin Bloemen en de Kerkraadse mannenkoren - Zonnewendeconcert Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Concert: Esquina 25 sextet - Mujeres de Luna PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
AJ Plug / Erwin Java / Johan Derksen / Kat Riggins / Roel Spanjers / T Openluchttheater Ede, Ede
20:30
FEELS + Drahla Vera, Groningen
20:30
Vive La Fête Paradiso, Amsterdam
20:30
3JS: Wat een avond Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Katinka Polderman & Kim Schuddeboom Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
The KIK speelt Boudewijn de Groot met orkest Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Antimufa / Native Speaker Bimhuis, Amsterdam
20:30
Theo Maassen - Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Nick & Simon - Het dak eraf! Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Steffen Morrison Manifesto, Hoorn
20:30
The Goddamn Gallows ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Pink Factory Spirit of 66, Verviers
21:00
Ava Luna V11, Rotterdam
21:00
Club3voor12 Den Haag Tousch/Machine Makes Man/Every Kid Knows Paard, Den Haag
21:00
Coolio Het Bolwerk, Sneek
21:00
Soulmachine De Vorstin, Hilversum
21:00
Ian Siegal De Peppel, Zeist
21:00
Knuckledust Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Eva Crutzen & Band Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
BLACK-OUT Festival Bibelot, Dordrecht
21:30
Moscow Cassiopeia (1974) + Live: Sjamsoedin Melkweg, Amsterdam
22:00
Mount Temple / U2acrobat Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Amyl and The Sniffers Merleyn, Nijmegen
23:00
Benny Page Melkweg, Amsterdam

zondag 23 juni 2019

10:00
De Dijk Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
11:00
Daria van den Bercken Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Trio 258 & Florence van der Does & Shermaine Velasco Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Slidefestival - Dansschool Slide Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:00
Showorkest Harmonie Fortissimo - Zomerconcert Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
14:00
Join The Band Sessions Koel310, Alkmaar
14:00
Muziekvereniging KSW Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
15:00
Sarah Jane & Jay-Way Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
The Ever-lovin' Jug Band Het Huis Verloren, Hoorn
15:00
Dennis Wels PopEi, Eindhoven
15:30
The Pine Box Boys Podium 't Beest, Goes
15:30
Yawning Man Iduna, Drachten
16:00
Hans Elzinga Het Veerkwartier, Haarlem
16:15
Healland Gigant, Apeldoorn
19:00
Birds In Row / Cult Leader Patronaat, Haarlem
1
Foto The B-52s
The B-52s Paradiso, Amsterdam
1
1
19:30
Ustad Rahat Fateh Ali Khan Paleis 12, Brussel
Foto Mark Knopfler
Mark Knopfler Ziggo Dome, Amsterdam
5
1
Foto Taking Back Sunday
Taking Back Sunday Melkweg, Amsterdam
3
1
20:00
Scott H. Biram dB's, Utrecht
20:00
God is an Astronaut Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Live at LOLA: Carrie Nation and the Speakeasy (US) + Shoe Eating Rabbi LOLA050, Groningen
20:00
Dean Lewis TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Roel Spanjers Grote Kerk, Groede
20:00
King Crimson Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Jasper Steverlinck Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto Typhoon
Typhoon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Barrelhouse The Shack, Oude Meer
Ralph van Raat speelt Radiohead Hedon, Zwolle
Foto Men At Work
Men At Work Q-Factory, Amsterdam
3
1
20:30
Dead Brothers Patronaat, Haarlem
20:30
Songs on the eve of dismissal Bimhuis, Amsterdam
20:45
Ministry Doornroosje, Nijmegen

maandag 24 juni 2019

Foto La Dispute
La Dispute Melkweg, Amsterdam
2
19:00
RCI Showcases PopEi, Eindhoven
Foto The Hackensaw Boys / The Po' Ramblin Boys
The Hackensaw Boys / The Po' Ramblin Boys Paradiso, Amsterdam
2
19:30
Rockacademie Graduation Showcase 013, Tilburg
20:00
The B-52s Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Three Days Grace
Three Days Grace 013, Tilburg
2
20:00
Joan Paradiso, Amsterdam
20:00
Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Dijk Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
James Bay Rockhal,
20:30
John Petrucci Gebouw T, Bergen op Zoom
22:00
Underground System Paradiso, Amsterdam
23:00
Particle Melkweg, Amsterdam

dinsdag 25 juni 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues Theater Sneek, Sneek
19:00
RCI Showcases PopEi, Eindhoven
19:00
Rockacademie Graduation Showcase 013, Tilburg
19:00
SYML Hedon, Zwolle
19:30
Bo Saris Melkweg, Amsterdam
19:45
Billy Corgan TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
ZZ Top Vorst Nationaal, Brussel
Foto Wolfmother
Wolfmother TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Band Of Horses
Band Of Horses Paard, Den Haag
1
20:00
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators Rockhal,
Pagina -379