Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Werf
Aalst
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Cardo
Groesbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaal Nova,
Nazareth
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Willem
Papendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
dB's
Utrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Concertgebouw
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hall Of Fame
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Sneek
Sneek
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
DeLaMar
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Carrousel
Ommen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Spant!
Bussum
Vooruit
Gent
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
Veluvine
Nunspeet
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
dB's
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Gebr. De Nobel
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Ziggo Dome
Amsterdam
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Metropool
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
't Rozenknopje
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
Grote Kerk
Den Haag
Grote Kerk
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
De Maaspoort
Venlo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 09 april 2020
Joe Purdy
De Oosterpoort, Groningen
Joe Buck
Effenaar, Eindhoven
Jett Rebel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater Cardo, Groesbeek
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Rot / Sharon Kips
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
Hadewych Doet De Dames
De Maagd, Bergen op Zoom
Groninger Studenten Cabaret Festival
Perron-3, Rosmalen
Grof geschud - Lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Greyson Chance
Tolhuistuin, Amsterdam
Great Lake Swimmers
dB's, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dutch Jazz Heritage: Count Basie
Concertgebouw, Amsterdam
Doka Live | Kitchenette + A.M. Sam
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
Denial of God
Hall Of Fame, Tilburg
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
BRUUT! & Anton Goudsmit - rescheduled
Patronaat, Haarlem
Bløf
Goudse Schouwburg, Gouda
Blackwave.
Vooruit, Gent
Birds of Chicago
TivoliVredenburg, Utrecht
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ben Miller Band
Metropool, Hengelo
Becca Stevens
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Meenthe, Steenwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ahmet Aslan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Adele Project
Theater de Hofnar, Valkenswaard
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Schouwburg de Lawei, Drachten
10CC
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
vrijdag 10 april 2020
Yuri Honing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Spant!, Bussum
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
The Indien
Paradiso, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Best of Britain
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Temple of Rock on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Tabitha
De Oosterpoort, Groningen
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Supersuckers + Lonewolf + Baby Face Nelson
Baroeg, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fulcotheater, IJsselstein
Simple Minds
Ziggo Dome, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rowwen Heze - Allien de liedjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
Roosbeef
Doornroosje, Nijmegen
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
Residentie Orkest - Passie in het Paard
Paard, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Polly & Bruce albumpresentatie 'Acid Love'
't Rozenknopje, Eindhoven
Polly & Bruce
't Rozenknopje, Eindhoven
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Den Haag
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Percossa - Unplugged
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
No Fun At All / Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel