Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Willem
Papendrecht
Groene Engel
Oss
Pook
Oostknollendam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
DeMess
Naarden
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theater Floralis
Lisse
19:00
Sojo
Leuven
19:30
Fort33
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Café Rembrandt
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Scum
Katwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Manifesto
Hoorn
Swaf
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
23:45
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
22:30
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
23:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
zaterdag 10 november 2018
21:00
Drunken Dolly
Little Devil, Tilburg
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tamikrest
013, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hotelgasten met Jules Deelder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Black Stone Cherry
013, Tilburg
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
De Raad van Toezicht
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Rotterdam Deathfest: Pyrexia + Pathology + Kraanium + 4
Baroeg, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Hans Dulfer Plays the Blues
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Winsinghhof, Roden
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
De Kift / Malibu
Groene Engel, Oss
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
20:00
Tribute To The Cats Band
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Doornroosje, Nijmegen
19:00
The Great Old Ones
Doornroosje, Nijmegen
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
20:30
Mike Stern Band i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Israel Nash
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Paul de Munnik
Theater Floralis, Lisse
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
19:30
In the Woods - Michael McDermott & Heather Horton
Fort33, Leusden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
21:00
Frontstreet / KNARS
Corneel, Lelystad
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
John Zoet
Café Rembrandt, Leiden
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Blackbriar / Company of Dreams / Equisa / Manora
Scum, Katwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Dana Fuchs
Manifesto, Hoorn
JAGD
Swaf, Hoorn
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Smoove & Turrell
Vorstin, Hilversum
20:00
Legends Of Rock - Tribute Tour
Vorstin, Hilversum
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Metropool, Hengelo
20:30
Gruppo Di Pawlowski
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Labryénco
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ladysmith Black Mambazo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
19:00
Endless Boogie
Patronaat, Haarlem
18:30
Evil Invaders
Patronaat, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
23:45
303 acid
Simplon, Groningen
23:30
Urochromes
Vera, Groningen
21:30
47Soul
Vera, Groningen
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
22:30
30+ Op Reis
So What!, Gouda
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Def Americans
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:00
The Silverfaces & Certain Animals
C.C. Cayen, Enkhuizen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
22:00
Curfew
Bibelot, Dordrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Over The Rhine
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Popronde ft Jibber Jabber & the Jams, abdomen, Mr Weazly
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
23:30
25 YEARS OF RUFFNECK
Paard, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
20:00
The Magic Mumble Jumble
Paard, Den Haag
Douwe Bob
Paard, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
MØ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
12 Heures pour la Grèce
La Madeleine, Brussel
20:00
Faces on TV
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Tim Knol
Mezz, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Michiel Borstlap - Georg
Het Evertshuis, Bodegraven