PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -378
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
za 10 nov
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Flint
Amersfoort
Theater RhederArt
Dieren
Pook
Oostknollendam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Flint
Amersfoort
DeMess
Naarden
Het Klooster
Woerden
Theater De Tuin
Leusden
Swaf
Hoorn
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
16:00
EKKO
Utrecht
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Sojo
Leuven
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
IJsselhallen
Zwolle
1
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Fort33
Leusden
19:30
Doornroosje
Nijmegen
3
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Groene Engel
Oss
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
013
Tilburg
4
1
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
De Peppel
Zeist
Paard
Den Haag
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Amer
Amen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond

vrijdag 09 november 2018

23:00
Dolltones Neushoorn, Leeuwarden

zaterdag 10 november 2018

Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Herman van Veen - Vanavond Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Vatican Shadow & Liziuz Sugar Factory, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
Andre Hazes Jr. Lotto Arena, Antwerpen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Bluebirds Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Tuin, Leusden
JAGD Swaf, Hoorn
10:00
Willy Sommers Kursaal Oostende, Oostende
11:00
K3 Orpheus, Apeldoorn
14:00
K3 Orpheus, Apeldoorn
15:30
Rotterdam Deathfest: Pyrexia + Pathology + Kraanium + 4 Baroeg, Rotterdam
16:00
Rockit De Oosterpoort, Groningen
16:00
Mahalia Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
16:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
17:00
Martijn Kardol Meervaart, Amsterdam
17:00
Martijn Kardol Meervaart, Amsterdam
17:00
K3 Orpheus, Apeldoorn
18:30
Evil Invaders Patronaat, Haarlem
19:00
Elephant9 Sojo, Leuven
19:00
12 Heures pour la Grèce La Madeleine, Brussel
19:00
Bierpop IJsselhallen, Zwolle
1
19:00
The Great Old Ones Doornroosje, Nijmegen
19:00
Endless Boogie Patronaat, Haarlem
19:30
In the Woods - Michael McDermott & Heather Horton Fort33, Leusden
19:30
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT Doornroosje, Nijmegen
3
19:30
Nightmares on Wax Melkweg, Amsterdam
Foto Godsmack
Godsmack Melkweg, Amsterdam
20:00
Over The Rhine Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Foto De Kift / Malibu
De Kift / Malibu Groene Engel, Oss
1
20:00
Guus Meeuwis Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier. Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Magic Mumble Jumble Paard, Den Haag
20:00
Familie van Dijk Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Israel Nash Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
The Silverfaces & Certain Animals C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Faces on TV M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Legends Of Rock - Tribute Tour De Vorstin, Hilversum
20:00
Ladysmith Black Mambazo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Black Stone Cherry
Black Stone Cherry 013, Tilburg
4
1
20:00
Basilisk / Dreckneck / Lifelong The Stage (GL), Arnhem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto MØ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Popa Chubby De Peppel, Zeist
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Paard, Den Haag
1
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's De Meester, Almere
20:00
Joos Ockels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hotelgasten met Jules Deelder Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Familie van Dijk Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Diotima Quartet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Stephen Fearing De Amer, Amen
20:00
Mahalia Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Eye In The Sky Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Johan Fluor, Amersfoort
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Levellers De Roma, Antwerpen
20:00
Ray Wilson De Bosuil, Weert
20:00
Racoon Theater aan de Schie, Schiedam
Foto The Analogues
The Analogues Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Purper - Purper's Passie Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tribute To The Cats Band Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Hans Dulfer Plays the Blues ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pagina -378