Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Podium heino
Heino
Theater de Beun
Heiloo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Jan van Besouw
Goirle
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Kulturhus
Epe
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
19:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Ogtent
Duiven
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Hip
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
21:00
STECK
Delft
20:15
Koornbeurs
Delft
20:00
Wolbodo
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
DNK
Assen
De Bonte Wever
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Duif
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 16 november 2018
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Bot speelt PLAAT
De Spot, Middelburg
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ian Clement
Podium Asteriks, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
20:00
Gruppo Sportivo
Duycker, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
20:30
Knivoj eindfeest
Vorstin, Hilversum
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:30
Nielson
Metropool, Hengelo
20:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tea Rex - EP Release
Kompleks, Heerhugowaard
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
19:00
Rob Acda Award 2018-2019
Patronaat, Haarlem
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
20:30
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Simplon, Groningen
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Live at LOLA: Banane Metalik (FR) + The Hammeroidz
LOLA050, Groningen
20:30
Moersleutel Bierproeverij
So What!, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Jan van Besouw, Goirle
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
MAZ / Moha La Squale
Rockhal, Esch zur Alzette
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Jacin Trill
Metropool Enschede, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hillstone try-out
PopEi, Eindhoven
20:00
Pitou
't Rozenknopje, Eindhoven
Doe Maar
Klokgebouw, Eindhoven
19:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Cultura, Ede
Lavalu - Solitary High
De Ogtent, Duiven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
20:00
JW Roy
Iduna, Drachten
21:00
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute To George Harrison
Bibelot, Dordrecht
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
JAGD
De Hip, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Paris Monster
Paard, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Lewsberg
STECK, Delft
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Koornbeurs, Delft
20:00
Wolpop: Rommelhond + Morjak
Wolbodo, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Paul de Munnik
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
20:00
Blanco White
Botanique, Brussel
19:00
TIMAL
La Madeleine, Brussel
20:00
Milo Meskens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tangarine
DNK, Assen
Kim Wilde
De Bonte Wever, Assen
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
20:00
Maztek / Moonshine
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thaw (pl) + Arrm (pl) + Five The Hierophant (uk) Only Nl Show!
Willemeen, Arnhem
Johan
Luxor Live, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
Bring Me The Horizon
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Morgan James
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw FT. Joris Roelofs
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
Malina Moye
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Tusky
Sugar Factory, Amsterdam
Uncle Acid & The Deadbeats
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Amsterdams Volkskoor - Gezelligheid kent geen tijd
Meervaart, Amsterdam
19:30
Die ene Show
Meervaart, Amsterdam
19:00
Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Band-Maid
Melkweg, Amsterdam
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam