Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koornbeurs
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Klokgebouw
Eindhoven
20:45
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Het Klooster
Woerden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:30
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Drommedaris
Enkhuizen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DNK
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Hip
Deventer
20:15
De Helling
Utrecht
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Duif
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
De Bonte Wever
Assen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
vrijdag 16 november 2018
20:00
Ian Clement
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
19:00
Rob Acda Award 2018-2019
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Paris Monster
Paard, Den Haag
21:00
Genesis Project / Yesshows
P3, Purmerend
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Jacin Trill
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Nielson
Metropool, Hengelo
19:00
Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Band-Maid
Melkweg, Amsterdam
Unknown Mortal Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdams Volkskoor - Gezelligheid kent geen tijd
Meervaart, Amsterdam
19:30
Die ene Show
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Bluebirds
Markant Uden, Uden
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
20:00
Maztek / Moonshine
Luxor Live, Arnhem
Johan
Luxor Live, Arnhem
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Bring Me The Horizon
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Live at LOLA: Banane Metalik (FR) + The Hammeroidz
LOLA050, Groningen
20:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
TIMAL
La Madeleine, Brussel
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
21:00
We Bless This Mess
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Koornbeurs, Delft
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tea Rex - EP Release
Kompleks, Heerhugowaard
Doe Maar
Klokgebouw, Eindhoven
20:45
Memphis Maniacs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
JW Roy
Iduna, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Hedon, Zwolle
21:00
Gaye Su Akyol
Grounds, Rotterdam
21:00
Vennart
Groene Engel, Oss
20:00
Young Gun Silver Fox
Grenswerk, Venlo
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
21:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Icons of Rock
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:30
Tim Knol
Fluor, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
20:30
Here Lies Man / The Holydrug Couple
EKKO, Utrecht
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gruppo Sportivo
Duycker, Hoofddorp
20:00
Magic Fish
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
23:00
Bloodline / Lost / N-Type
Doornroosje, Nijmegen
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tangarine
DNK, Assen
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Bot speelt PLAAT
De Spot, Middelburg
20:00
Vandenberg's Moonkings
De Pul, Uden
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
Lavalu - Solitary High
De Ogtent, Duiven
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Amsterdam Klezmer Band
De Meester, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
JAGD
De Hip, Deventer
20:15
Vaudou Game
De Helling, Utrecht
21:30
King Kong Irie Ites Live Mix
De Flux, Zaandam
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Kim Wilde
De Bonte Wever, Assen
20:00
Tornado Surf Fest w/ Aloha Sluts / Krontjong Devils / Los Tiki Boys /
dB's, Utrecht
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Cultura, Ede
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Milo Meskens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Blanco White
Botanique, Brussel
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Morgan James
Bitterzoet, Amsterdam