Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Iduna
Drachten
20:15
De Duif
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Bonte Wever
Assen
21:30
De Flux
Zaandam
00:00
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Ogtent
Duiven
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
STECK
Delft
20:00
LOLA050
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:45
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
So What!
Gouda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
013
Tilburg
BIRD
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. 't Gasthoes
Horst
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Manifesto
Hoorn
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Simplon
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Drommedaris
Enkhuizen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
DNK
Assen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Willemeen
Arnhem
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Vorstin
Hilversum
Posttheater
Arnhem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Figi Theater
Zeist
20:30
Fluor
Amersfoort
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
dB's
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Pul
Uden
vrijdag 16 november 2018
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
JW Roy
Iduna, Drachten
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
Kim Wilde
De Bonte Wever, Assen
21:30
King Kong Irie Ites Live Mix
De Flux, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
20:30
Knivoj eindfeest
Vorstin, Hilversum
20:00
Lakshmi - Adem
Agnietenhof, Tiel
Lavalu - Solitary High
De Ogtent, Duiven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Lewsberg
STECK, Delft
20:00
Live at LOLA: Banane Metalik (FR) + The Hammeroidz
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:00
Magic Fish
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Malina Moye
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
MAZ / Moha La Squale
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Maztek / Moonshine
Luxor Live, Arnhem
20:45
Memphis Maniacs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Hedon, Zwolle
20:00
Mike Kwadraat
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Milo Meskens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Moersleutel Bierproeverij
So What!, Gouda
20:30
Morgan James
Bitterzoet, Amsterdam
Napalm Death + Disavowed + Teethgrinder
Baroeg, Rotterdam
20:30
Nielson
Metropool, Hengelo
Nothing But Thieves
013, Tilburg
Now vs Now
BIRD, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paris Monster
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Paul de Munnik
Theater Hofpoort, Coevorden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Pitou
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Racoon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Rob Acda Award 2018-2019
Patronaat, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
20:30
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
18:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tangarine
DNK, Assen
20:00
Tea Rex - EP Release
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Thaw (pl) + Arrm (pl) + Five The Hierophant (uk) Only Nl Show!
Willemeen, Arnhem
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Bluebirds
Markant Uden, Uden
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Fureys
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:30
Tigran Hamasyan
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
20:30
Tim Knol
Fluor, Amersfoort
19:00
TIMAL
La Madeleine, Brussel
20:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tornado Surf Fest w/ Aloha Sluts / Krontjong Devils / Los Tiki Boys /
dB's, Utrecht
Tusky
Sugar Factory, Amsterdam
Uncle Acid & The Deadbeats
Tolhuistuin, Amsterdam
Unknown Mortal Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vandenberg's Moonkings
De Pul, Uden